darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

belissima

Potom zalezi na tvojom pristupe, ako jej ten darcek podas:) Caro osobnosti. Je to komplikovane, pokial sa jedna o vztahy. Uz aj mne dosli napady:-)..

technécium

vieš belissima, ale ako potom na to, keď je tá baba hamblivá, vieš tam klasikou vznikne asi nuda a jasné, že namotávky sú ešte horšie

belissima

Nemusi byt trvacny, ani tie zive ruze nie su trvacne, niekto ich vyhadzuje, ja som si ich "ztrvacnila" vysusenim:-) Pre mna je chlap ovela pritazlivejsi ked vidim ze sa nejak moc nesnazi namotavat babu blbostami, inklinujem ku klasike. Tak ale aj to je niekedy tazke. Proste si musite hlavne "sadnut" ako ludia :-)

technécium

v sobotu, no tie ruže to musí byť super, keď ich máš stále odložené- spomienky na pekné veci sú pekné
myslíte, že darček ktorý je trvácny je krajší

fizzy

nemusi to byt zamilovana basen a dokonca ju nemusis recitovat, staci sa pohrat so slovickami..raz som si nasla na skriptach z biochemky taku slovnu hracku, namotavocku..na mna to zaposibilo.

tech

ano ruze sú krásne, taká krásna cervená ruza, mne sa pácia. Co ty vies mozno ta tvoja miluje ruze. A kedy sa s nou mas stretnut? Bude Valentín aj by sa hodilo. A tí anjelikovia su dobrý napad