Uz mesiac ma trapi problem s erekciou

Príspevok v téme: Uz mesiac ma trapi problem s erekciou
lost

Mam 18 rokov a uz mesiac ma trapi problem s erekciou...penis mam akoby trocha necitlivy, ani pri masturbacii to nie je ok, nedokazem sa do takej miery vzrusit a erekcia prichadza oneskorene. Vseobecne sa citim divne, akoby mi pokleslo libido a do istej miery ma prestali pritahovat zeny. Cim to moze byt? Problemy zacali po tom ako som si aplikoval cajovnik na zalud...je to mozna pricina??? Ako sa to da riesit?

poznam to

a obvodnej si povedal svoj problem alebo si len vypytal vymenny listok? takze voebc ziadne lieky ti nedal urolog?

poznam to

ale presne ako hovoris ako keby bol strpnuty......a nepijem, nefajcim, nedrogujem....no dufam ze sa s tym volaco da robit lebo takto nemam chut do zivota

poznam to

no ja mavam ranne erekcie ale dost slabe.... a asi nieco aj ja s nervami mam lebo taky bez citu ako keby bol niekedy.... co s tym treba robit? a robil ti aj vysetrenie prostaty?

lost

no ranne erekcie moc nemavam...a problemy s mocenim mam ale na to mi povedal doktor ze je to chronicka prostatitida...kazdopadne ja mam obavy ze som si spravil nieco s nervami s tym cajovnikom alebo co:(( a teraz neviem co mam robit...

poznam to

lost, presne ako hovoris, aj ja take pocitujem....a hrozne mi je o tom neprijemne hovorit minule ked som bol u lerkarky tak som si chcel vypytat vymenny listok, ale tak mi bylo srdce ze skoro som odpadol a nepovedal som to...a s mocenim nemas problem? lebo ja aj s tym, stale mi odkvapkava.... ale ako hovoris ze ako keby je strpnuty, mne stoji ale len vtedy ked sa s nim hram, ked nie tak neviem udrzat erekciu....musim ist k lekarovi,ale neocakvam ze ma pochopi podla mna tiez mi povie take ako tebe, ze mam nizke libido..rannu erekciu mavas?

lost

No bol som u urologa a povedal mi ze je to nizke libido...co moze byt mozno do istej miery pravda ale ja mam pocit akoby som mal penis trochu strpnuty, akokeby som mal znecitlivene nervy...myslite ze to moze prejst alebo mi to ostane navzdy??