Uz mesiac ma trapi problem s erekciou

Príspevok v téme: Uz mesiac ma trapi problem s erekciou
lost

Mam 18 rokov a uz mesiac ma trapi problem s erekciou...penis mam akoby trocha necitlivy, ani pri masturbacii to nie je ok, nedokazem sa do takej miery vzrusit a erekcia prichadza oneskorene. Vseobecne sa citim divne, akoby mi pokleslo libido a do istej miery ma prestali pritahovat zeny. Cim to moze byt? Problemy zacali po tom ako som si aplikoval cajovnik na zalud...je to mozna pricina??? Ako sa to da riesit?

zdrastvujte

ahoj lost,skus zavolat panovi Balintovi, on sa zaobera psychickymi pricinami chorob, je to jeho praca. mne pomohol mozem teda len doporucat. tu mas cislo 0911030307. maj sa a drz sa.

fears

Dobry doteraz sme mali z priatelkou krasne milovania,posledne 2 razi,vcera a dnes som mam problemy z erekciou,inokedy pri priatelkynich dotykoch a bozkoch mi ztvrdne a teraz nic,priatelka ma neskutocne pritahuje neviem v com je problem,z priatelkou sme sa milovali aj kazdy den,neviem si to visvetlit,preco nefungujem,v zivote som nebol u urologa,mam 37,priatelka mi vicita ze ma nepritahuje preto mam ten problem,ale to neni pravda neskutocne ju milujem a nechcem ju stratit

KING1

Chlapy nazdar, skúsil som zerex, je to fakt šupa. žiadne nežiaduce účinky a stojí mi už 2 deň a mám ho ako kameň..:D :D.. Haha Odorúčam !!!

slavina

téma je už síce stará,ale pomôcť môže vždy každá rada,zaujímalo by ma,ako dopadol lost a poznamo to ..Ak ste svoj problém už vyriešili,mohli by ste sa vyjadriť..

slavina

Ahoj chlapi!
Som žena,takže ,moja rada nebude priama,ale mám manžela a ten má resp. mal taký istý problém.Vždy keď mal v minulosti novú priateľku mal problém s erekciou .mal pocit,že si necíti penis,mal pocit,že má nízke libido(tak to bolo aj v prípade keď sme sa zoznámili)Po čase sa z toho ale dostal.A všetko malo "korene" v psychike. Keď sme to spolu riešili,prišli sme k tomu,že to všetko začalo jedným smiešným zlyhaním pri sexe,ktoré súviselo s tým,že má manžel obriezku a slečna , s ktoru vtedy bol to považovala za divné,takže zlyhal pri sexe a od vtedy sa bál,že zlyhá pri každom sexe,bál sa ,že sa obriezka bude zdáť divná každej žene.Aj keď masturboval,mal problém,lebo neustále mylsel na to,že má asi nejaký problém.Pri každom pokuse o sex,to ťažko začínalo,vravel,že má pocit,že mu nestojí,chcel urobiť všetko preto,aby ma uspokojil až mu po chvíľke vždy klesol. Kupoval si aj lieky na erekciu,ale nič nepomáhalo,pretože skutočný problém nebol vo funkčnosti,ale v mozgu,v jeho mysli.Problém sa vyriešil viacmenej sám,keď som ho neustále uisťovala,že nemá myslieť na to,či ma uspokojí,alebo nie,že to nieje to podstatné,vždy som mu povedala,že má predsa zdravé ruky a jazyk. Pred každým sexom,alebo pokusom som robila všetko preto,aby na to nemyslel,aby bol uvoľnený,snažila som sa ho vzrušiť,nerobiť to "násilne" a hlavne som to robila tak,aby to vypadalo tak,že ja v tom nehrám žiadnu rolu, a že mi ide iba o to,aby sa on uvoľnil,najlešie to bolo uprostred noci,pretože to mal myseľ fakt uvoľnenú a nemyslel na nič,takže som ho v spánku začala vzrušovať až sme prišli k prvej fajke,ktorá dospela k úspešnému koncu- manžel pochopil,že je to fakt len tým,že mylsí na problém a od tej doby nieje žiadny problém a manžel je totálny borec!Takže chlapi,tí ktorí máte za sebou nejaké vyšetrenie,ktoré nič neodhalilo,chodťe ešte k sexuológovi,aby ste mali 100percentnú istotu,že vám nič nieje,problém môže byť fakt len v hladine hormónov,alebo len v tej hlave!
Držím palce!

Pomoc

Predám slovenskú viagru ORIGINAL TABLETY VIGRANDE 100 mg 1 balenie (obsahuje 4ks 100 mg vigrande) = 20€ ,2 balenie = 38 €, 3 balenia = 56 €, 4 balenia = 74 €. Pri odbere 5 a viac balení balenie po 17 €. Účinok až 5 hodín !!! Zaručujem 100% učinosť a diskrétnosť. Posielam dobierkou po celej SR. Pri väčšom odbere cena dohodou. Poštovné a balne je zdarma. Objendávky na mail : vigrande69@gmail.com

ozvena

Doporučujem v oblesti sexu 14 dní abstinovať/vôbec na sex nemyslieť/a potom skúsiť akt lásky.Budete prekvapení aj kvalitou aj dĺžkou pohlavného styku.Hlavne sa nefrustrovať,že to sa musí vydariť za každú cenu.Ono väčšinou keď človek niečo chce silou-mocou,tak je to o .ovne.Striedmosť vo všetkom/nielen v sexe/ a budete v pohode!

pexi

CAUTE...POCUJTE JE MI TO TRAPNE ALE CO US,PRECITAL SOM SI VASE PROBLEMI,A MUSIM S APRIZNAT SOM MLADY TAK AKO VY A MAM TAKY ISTI PROBLEM,TIEZ MAM PROBLEM Z EREKCIAU NO PROBLEM NEVIEM AKO TO NAZVAT...KED SA CHCEM MILOVAT Z PRIATELKOU,TAK TO NIEKEDY NEJDE,ALEBO IDE ALE AS NESKOR,,,ALE VZDY PO PAR DESIATKACH MINUT PRIDE ORGAZMUS,POTOM ESTE CHCEME,ALE ZASE NEMOE A PRITOM SOM VZRUSENI AS AS...AJ DOBA TRVANIA JE VIACMENEJ BIEDNA, CO BI MI POMOHLO???NIC SOM ESTE NESKUSAL,A UISTUJEM VAS ZE SOM NA ZENY...:D NA 110%:)))...