Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

aja25

No liv nechcem ta sklamat ale to ako sa nam uklada tuk je dane geneticky...Takze niektorým zenam sa uklada tuk v hornych partiach a inym v dolnych....To ze cvicis ti postavu zpevni a trochu vytvaruje ale zasadne nezmeni/teda ked nemas nadvahu/,to moze len plasticka chirurgia...Ale osobne si myslim ze najdolezitejsie je mat rada svoje telo aj s jeho nedostatkami lebo nikto nie je dokonaly a myslim ze vacsine muzov sa pacia zeny spravne zaoblene a nie zehlace prkna....

liv

ahojte babulky, tak to plne chapem, som vo fitku 3-4x tyzdenne, pijem dostatok tekutin, cokoladu jem zriedka, fakt sa snazim...ale rit a stehna mam furt! na bruchu budem mat za chvilu kocky ale rit!? co je ale este horsie, mam brutalnu celulitidu na zadku a stehnach, aj ked pouzivam drahe kremy, gely, atd...vysledok sa dostavi, ale po 4 tyzdnoch som spät, kde som bola...HELP! co sa da este robit?

plastic

U zien v oblasti stehien hlavne tzv.lampasy
sa nachadza tuk ktory je znacne rezistentny na cvicenie aj chudnutie. V tejto oblasti aj aj v podbrušku ma velky efekt liposukcia.Zeny ktore uz vyskusali vsetko mozne aj nemozne su po liposukcii tychto partii velmi spokojne.Informacie pripadne objednavky na liposukciu : plast@post.sk .

clarice

caute babenky, mam 21r 168 a 69. podla BMI to je v norme, ale mne sa nezda. mam brusko, stehna a zadok, proste hruska. drzala som oddelenu stravu, a za 5 tyzdnov som schudla 6 kg. jedla som 5krat denne, rano len ovocie, obed normalny, olovrant banan alebo polystyreny, vecera zelenina al. ovocie. ziadny cukor ani vyrobky z bielej muky. pomaha to, ale je to trapenie, tak som sa na to vykaslala a jojo efekt sa dostavil, pribrala som 5kg naspat.priatel zmenu uvital, ale ma ma rad taku aka som. nikdy nechudite koli chlapom, ale hlavne koli sebe. ps: tu fitloptu schvalujem, aj plavanie a beh je dobry.. ale vsetko s mierou. papa

gigika

ajojte ... mno ja mam tiez problem, mam 13 meriam 160cm a vaha 60kg...boky mam 86 ... ja som chuda na brusku ale ten zadok ... nocna mora !!! prosim pomozte mi

nena

ahojky...........ja som mala teis taky problem ..snazila som sa zdravo jest nie mastne , lebo vsetko co som mastne ziedla mi islo do zatku a stehien,taktiez mi pomohla fit lopta.s postup sadla som si nanu a robila nieco podobne ako drepom a tad.........no a hlavne je bit silnym........

terka12

já jsem měla skoro stejný problém, ale mě dolů nešly ani prsa ani břicho - nešlo skoro vůbec nic. zkus se zaměřit na jednotlivé partie (trenér ve fitku poradí) a kup si nějaký dobrý spalovač tuků. já jsem spokojená s hydroxycut ( muscletech.cz - zjistíš víc) - za roky co cvičím apod. jsem zjistila, že ušetřit se na tom nedá. buď chceš supr postavu nebo jen vyhazuješ peníze a trápíš se.

brunuska

no na mna to nedolahne-lebo ked vidim tu kost a kozu-tak si pomyslim ze to chuda sa asi v zivote poriadne nenaje :-)
jasne ze nas je dost- pokial sa baby zmestite na jednu stolicku je to ok a nerieste to! :-)

miruškaaa

Brunuška súhlasím ale občas to na človeka dolahne keď vidí všade samú kosť a kožu...som rada že je nas toľko a nielen ja..