Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

nanny111

CAFFKO VSETCI .....PROSIM NEMA NIEKTO NEJAKY FAJN TRIK NEJAKU DIETU ALEBO NEJAKE CVIKY NA STEHNA BOKY A ZADOK???/PAPIK

iris.

bicykel je dobra vec na stehna. moj brat sa venoval cyklistike a hovoril mi, ze je rozdiel medzi bicyklom a bicyklom v tom, na ktore svaly pôsobi. (uz si to celkom nepamatam, vraj horsky bol na zadok a favoritku,co mal na stehna??? alebo zeby naopak?) stacionarny je dobra vec, mozes vyuzit kazdu chvilu ked mas cas. a plavat by si mohla chodit tiez, ak mas nejaku kamosku, tak sa dohodnite.vazne, ja v tvojich rokoch som dost schudla.a dobre precvicis vsetky svaly. na zadok, alebo boky som mala jeden cvik: klaknes ako pes na styri koncatiny, zdvihnes jednu nohu hore-vodorovne s chrbtom a svihas nou do boku, do strany akoby k hlave. a potom druhu. alebo obmena, z tej vodorovnej polohy nohy a chrbta dvihas vystretu nohu dohora. na stehna lah na chrbat a strihanie nohami vo vzduchu alebo byciklovanie-to je asi na zadok.
vyskusaj, ak to nepoznas.

betka20

no tak ja iba cvicim obycajne cviky a asi za tyzden uz budem aj bicykllovat na stac. bycikly lebo teraz nemozem pokazil sa :-))

iris.

betka, a akemu sportu sa teraz venujes? chodis plavat alebo bicyklujes?pripadne korcule?? ja som schudla kedysi po plavani.chodila som 1-2x do tyzdna. intenzivne som plavala a pochudla som dost. na bicykly sa tiez chudne na zadok a stehna. na prsia...tak to mozes len spevnit svalstvo posilnovanim. mozno nejaky druh zdravej stravy ti moze pomoct aby si schudla celkovo,a tak aj hore mozes...ale je to individualne. mam kamaratku,ma D a aj ked schudne vsade, tak tam hore minimalne. druha moja byvala spolupracovnicka zase nemoze chudnut vôbec, lebo najskor vzdy schudne hore a takmer vobec nic tam nema a manzel sa s nou potom vadí, aby pribrala. napis o tom sporte.

dag

Poradim velmi dobre je co sa tyka sportu inline korculovanie.Je to super, presne na rit a stehna.teraz je sice zima, aj ked mierna,ale na prve teple luce slnka sa velmi tesim. mne zmizla aj celulitida, este k tomu pridavam peeling z kavovych zrniecok. (to co zostane naspodku napr po tureckej kave)
dobre tie prtie predrhnut a najma pomasirovat, nech sa to tam rozhybe... skus, mne to pomohlo

vonkajsiavyziva

no nie je to úplne tak, lebo najskôr sa zhadzuje z hrudníka, tam sú kilá nepotrebné, potom zo zadku - tam sú kilá "hormonálne" a potom až z brucha.
To mám od doktorky!!!!!

aja25

a liv ak mas moznost skus speening . s mensou zatazou aby ti nenarstla svalova hmota....Ked navstevujes fitka tak asi vies o co ide...