Nie od zajtra...... OD DNES!!!

lenus

tak podla mňa je najúčinnejší beh, bicykel (a doma ten stepper, rotoped, stacionarny bike), ja idem napr v stredu kooonečne na spinning, lebo u nas doma v meste to nemame, takže Blava to istí =D

chudnuca

jej babenky som rada ze ste sa pridali ....a drzim palceky ja som dnes dost moc cvicila ale som aj zhresila co som tu uz pisala tak ddufam ze som to vymakala....a inak neviete nejake dobre cviky na stehna a zadok to su moje problemove partie prosim napiste ak poznate nejaky bo ja poznam len take na brucho a tak
...................drzim palce cmuq

lenus

jeej, Adusqa, sme na tom uplne rovnako, mozno len vek je iny =)) nechces mi dat icq? Mozno mi to pomoze ako moralna pomoc a tentokrat to dotiahnem do konca =)

lochneska

Ja začínam napevno od zajtra :) Už som veľakrát začínala, niekedy aj úspešne a niekedy neuspešne, z vlastnej skúsenosti poviem len to že diety samy o sebe sú zbytočné .. ale 90dnová rozlišovacia sa dá, ja som za dva mesiace schudla okolo 10 kg, ale potom som sa na to vykaslala a mám to späť... Ale tá dieta a hlavne ovocné dni ma strašne vyčerpávali :( Takže túto formu už voliť nebudem ..

adusqa

Idem sa pridat k vam moja vyska je 174cm moja vaha 80kg moj ciel je 63-64kg budem stastna ak schudnem aspon na 70 :)))

lochneska

Jééééééj babyzne :) Aj ja sa pridávam, som myslela že založím vlastnú tému ale takto aspoň nemusím.. No ja mám doma orbitrek a nejake vecičky na posilovanie a + makám pri svojom koni :D Aj jazdenie, to je tiež na posilovanie niekedy :P
Držím palčoky :)

ssia

160cm, 51.7 kg (včera ráno vážené) a chcem mať ASI 49-48. vlastne už keď to bude pod 50 budem rada, potom uvidím podľa toho ako budem vyzerať:))))

chudnuca

skinny.............no moja rodina to celkom chape bo aj mama teraz chudne a aj schudla cca8kg.......no ja mam skor problem udrzat sa nejest bo ja dostanem taku hladovku ze ziem secko co uvidim a potom si len nadavam ako dnes tu smotanovu tortu............a ty hmmmmja mam tiez kamosku ktorej sa za to doma smeju ale no tak ona to nejako neriesi jednnoduchu si robi podla seba