muzi preco podvadzate?

technécium

ale hej chápem a človek je tiež uspôsobený, aby prežil nie, veď rodinu, obydlie...má každý živočích, slobodnú vôľu no budiš, a presvedčila si ma nebudem sa prirovnávať, veď ja si nedokážem olízať genitálie, tak ako lev- a v podstate sa len v tomto odlišujeme od zvierat, ale zaujímavé je, že evolúcia sa pohrávala aj s myšlienkou detí u mužov- morský koník napr., dokonca aj s hermafrodytmi-slimák, ešte tu človek ako druh nepovedal posledné slovo, veru nie

wlada

Technecium-nepochopil si ma.
Vôbec sa ako človek nevyvyšujem nad zvierata a nad prirodu.Človek nikdy nad prirodou nevyhra-a to si neuvedomuje.Nikdy nebudes rychlejsi vo vode ako zralok ci silnejsi ako medved.Kazdy ma svoju ulohu vo svete a v prirode tiez.
Zvierata su tak uspôsobene aby prezili v podmienkach prirody,človek nie - potrebuje obydlie,rodinu...Kazdy ma svoju ulohu a svoje miesto vo svete. Ale prave preto, sa ani človek nema prirovnavat k zvieratu - levovi ci potkanovi :-))
Človek ma naviac rozum a slobodnu vôľu-a tym je viac ako všetky zvierata-a preto sa nema riadiť pudmi.
Capitoooooo?????????

technécium

a ešte jedna vec, teraz som dospel do fázy, že ma už nebaví trtkať, stereotyp predsa ubíja, chcem trtkať len jednu a chcem na to aj papier, len výber je zložitejší ako som si myslel

technécium

wladka je to možné, teraz začali ovládať pomaly všetko ženy, ja sa im nečudujem veď boli cca 6950 rokov len "handry" a ak to bude fungovať selekciou najlepšieho semena človek ako druh vyhynie, lebo sa neprispôsobí vplyvom iných podmienok, lebo budete mať to potomstvo strašne obmedzené čo je to isté, evolúcia vyžaduje chyby a slabých, chybných jedincov- niečo na spôsob fénixa

technécium

wlada ja neriešim paroubka a tieto kokotiny, bulvár nemôžem ani zazrieť v telke, lebo mi nie je zle, ale...,a myslím, že je to všade nie len na slovensku, merítko malej grupy určuje chovanie a podobnosť celej

technécium

wladka som dosť alergický na to keď sa človek vyvyšuje nad zvieratá, lebo má dar reči a je inteligentnejší-si myslia
vo svete fauny a flóry je človek zaradení tak isto ako ostatné tvory a nie je nič extra, mám tu začať menovať výhody a prispôsobivosť týchto "primitívov"- zvieratiek a rastlín, no bola by si prekvapená v čom všetkom zaostávame- veď len pojebaný vírus má toľko rozumu a vie, že ak napadne hostiteľa a zabije ho zničí aj sám seba, brané vo vačšom merítku, lebo zrazu sa stiahne sám od seba-toto človek teda nevie, však je tu aj najkratšie zo všetkých druhov, vieš neprešiel takým vývojom ako plazy, vtáky, obojživelníky, ryby a zvyšné cicavce- aj keď určitým spôsobom nadvazuje na ryby a spol
a ani rodinné vzťahy nebudem porovnávať, lebo vlčia svorka je v tomto najdokonalejšia, výchova, puto ...

wlada

Technecium - bez vtakov by ste boli nanic.To si povedal - a to si uvedomujes,ze dnes uz mas pravdu??
Ved v amerike spermobanky profituju.Co len bude o par rockov s vami?Dame zmrazit mlade spermie 2Orocnych a ti potom ostanu samotni,budu samotni starci na dôchodku a zeny budu samotne vychovat svoje deticky....