Návaly tepla v prechode

hviezda0341

mamina si kupila ci objednala cajík, ktorý sa ma pit v období klimaktéria, no tak uvidí, ked je doma nema vela návalov, ale ked je v práci mava viac, uvidí sa ci zaberie.

Ivka 1

Tak si chlapik !!! Navaly su sice neprijemne ale nebezpecne su skor ine sprievodne znaky spojene s klimakteriom.
depresivne stavy,busenie srdca,bolest hlavy,porucha metabolizmu tukov, znizenie elasticity ciev,ich upchavanie,
ischemicke ochorenia, arterioskleróza.
Odporucala by som preventivne pitie Aloe s brusnicami, uzivat Omega 3 a Omega 9 nenasytene mastne kyseliny a dobre by bolo uzitat aj antioxidanty vit.A,E,C, selen.

euri

NO AK SOM SA POPASOVALA S RAKOVINOU NEJAKY ESTROGEN MI STRACH NENAZENIE.NASTVALO MA TO LEN PRETO ZE SA TIE NAVALY VRATILI.A HLAVNE KED SOM V ROBOTE.

Ivka 1

Pri navaloch tepla z dovodu klimakteria,ci uz vyvolaneho umelo alebo prirodzenou cestou pomaha aj uzivanie Ginchie /zlata salvia a zen-sen/, vceli pel a aloe s vytazkom brusnic. Velmi dolezite je uzivanie vyvazenej zmesi mineralov, lebo absenciou tvorby estrogenu,sa prestava vstrebavat vapnik a u zien je potom potrebne riesit aj tazkosti s osteoporozou.

euri

aj ja mam s cajmi len tie naj skusenosti aj teraz mam salku pred sebou .asi to bude len tou zmenou liecby.uz som ich chcela aj zrusit ale ze je este skoro.

Ivka 1

Divecata ten popradsky - zensky caj pomaha pri gynekologickych tazkostiach
kazdeho druhu. Pri kvasinkach a tazkostiach s donosenim babatka je velmi dobre robit si z neho sedacie kupele. Pri navaloch tepla spojenych s klimakteriom je dobre ho kombinovat s cajikom zo salvie.

euri

poradi mi niektora co ma skusenosti systen conti,mam 33a som operacne v prechode teraz po roku mi lekar zmenil na Lady Bon.vratili sa mi naspet navali a v tvari som ako paprika.diky

hviezda0341

dakujem jok, aj moja mamina je asi taká mame doma nejaký zenský caj, ale ci si ho uvarí, poviem jej, to myslís na tie návaly? Co píses je myslím, vtedy ked nejde menstruácia, tie cajíky.

jok

Trvalo mi rok prehovorit, mamicku aby pila zensky caj, pomohli slzy a ona ho zacala pit. Z 20 strasnych navalov denne, sa uz nadruhy den zredukoval pocet na 3!!! po tyzdny to bol uz len jeden. Najlepsie odporucam sypany mysi chvostik(rebricek) a alchimilku zltozelenu, alebo aspon sackovy popradsky je dobry. Vyskusajte nestoji ani 2 € a pomaha. Skuste. Vela zdravia.

hviezda0341

Dakujem za info ivka písala som aj v inej téme ci menzes mozno vyvolat po 3-4 rokoch tam som bola zdravie35