Návaly tepla v prechode

RNG

to je nielen mletu yam ale obohateny vytazok z yamu, tj vyssia koncentracia aktiovnej latky, Diosgeninu.
Je tam aj krem s obsahom yamu, tiez dobry doplnok na zvysenie hladiny HDEA a progesteronu v tele vlastnou vyrobou z Diosgeninu(polotovar)

bronsen

RNG, ďakujem za info. to ma mrzí, s tými obchodmi. a nevedela som, že žiješ abroad :D

a mohol by si aspoň odporučiť nejaké konkrétne yam preparáty, ktoré si mal vo svojom obchode a ktoré by sa dali zohnať? (kľudne aj zo zahraničia.) ide mi o to, aby som nenarazila na nejaký pofidérny prípravok.

vďaka

RNG

bronsen, moje obchody som musel uz zavriet pre priverlke financne straty a hromadu inych problemov. Z dialky sa zrejme nedaju obchody robit, na to by som sa musel prestahovat na Slovensko, a to rozhodne spravit nemozem, V USA mam dobre beziaci podnik, z ktoreho zijem (a finamcoval som aj straty na slovenskych podnikoch...)
Takze lutujem.

bronsen

RNG, prosím ťa, nenašla dom odkaz na ten tvoj obchod... môžeš mi poslať linku mailom?

a ešte ma zaujíma, či sa dá stále u teba zakúpiť yam

vďaka

Ivka 1

WIDL YAM napomáha správnemu fungovaniu sústavy žliaz s vnútorným vyprázdňovaním. Pomáha normalizovať hladiny hormónov ako u žien tak aj u mužov a spomaľovať proces starnutia celého organizmu. Je významným pomocníkom pre diabetikov, u ktorých pomáha optimalizovať hladinu glukózy v krvi a tým spomaľovať degeneratívne zmeny v tkanivách, posilňovať imunitný systém, zvyšovať aktivitu bielych krviniek, vykazuje protinádorové účinky a priaznivo pôsobí na sexuálne funkcie. Je vhodným prípravkom v období klimaktéria, kedy napomáha zmierňovať prejavy klimakterických problémov (bolesti hlavy, návaly krvi, podráždenosť, únavu atď.). Pozitívne pôsobí pri syndróme chronickej únavy.

RNG

divoky yam je pakoren, ktory je sucast jedla mexickych indianov, prilohas podobna, ako u nas zemiaky.
Obsahuje latku Diosgenin, z ktorej si nase telo vie vyrobit rozne hormony na doplnenie hladin, ktore pocas prechodu prudko kolisu. Toto ich upokoji. Tym zmiznu vsetky problemy s prechodom, hlavne ked si popritom dodas aj trochu mineralov na kosti.