môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

sajfina

upozorniť administrátora znamená,že ak sa v príspevku náhodou objavia urážky,nadávky, a veci,ktoré sú v rozpore s pravidlami tohto fóra,môžu registrovaní užívatelia tento príspevok označiť kliknutím na UPOZORNIŤ ADMINISTRATORA a administrátor rozhodne o vhodnosti tohoto príspevku a buď hoponechá alebo vymaže

zuuzu

No ja mám priatela 2 roky. Máme zopar problemov aj som v jednej teme.Ako mi sme tiez byvali casto spolu ale teraz sa to nejako obmezdilo vravi ze je unaveny z praca a tak..ok teda...nech je.Sice ma to mrzi, lebo ja by som s nim chcela byvat co najviac.Ale pozri on ma 23..a on si tu mladost uz trosku uzil..ty mas 19 a myslim ze by si nemala zabudat na kamaratky ja sa im tiez snazim venovať, lebo viem ze ked budem mat problem budu vzdy pri mne:)a tak ty si riadne teda pod kontrolov vsak?

dadka19

zuuzu, nie nebyvame spolu len sme spolu každy každučičky den a cez vikendy u neho spavam, ale v poslednej dobe aj cez tyžden......mali sme aj pauzu no nie jednu ale ja zasa nevydržim potom doma. Chcela som isť s kamoškami von aby som na to nemyslela no bolo to ešte horšie ako to že som ssa opovažila isť von?...

dadka

a chybu si neprizna ani keby ho rezali..... dopriala by som mu niekedy citiť sa tak ako sa citim ja dnes.....ale zasa ja som taky človek čo všetko vrati aj ked neskoro ale vrati