môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

zuuzu

Moj nikdy nechcel chodit so mnou na zabavu ale teraz po novom roku stale ideme:)az ma to uz prestava bavit:)ale sa mi to paci ze sa vie aspon trosku obetovat.A koli čomu sa hadavate?Urcite to budu len nejaké maličkosti vsak?

dadka19

zuuzu, no v poslednej dobe sa snažim snim chodiť medzi ludi len skonči to skoro vždy hadkou ......ale to ozaj malokedy ideme von

Macca

Upozornit administratora znamena, ze sa mi dany prispevok zobarzi v zozname, ktory mozem vidiet iba ja. Bezne sa touto cestou upozornuju admini na nevhodne prispevky ci temy. Nebojte sa to vyuzivat v takychto pripadok ^^

dadka19

zuuzu, presne to som mu navrhla cez tyžden že nech ide on s kamošmi von a ja s kamoškami ako mne to problem nerobi vieš čo mi povedal:nie ty si tam najdeš druheho

musska

juuj, no tvrdit ze 23 rocny chalan si uz uzil mladost... ani by som nepovedala:) ja mam spoluziakov v tomto veku a by som povedala ze len zacinaju:)))

zuuzu

no to je to najhrosie..ked vsetok cas travis iba s nim a potom ked bude nedajboze zle sa nebudes mat na koho obratit:(a keby ste skusili napr. ze jeden vikend by si isla s kamaratkami-spoluziackami von?A by ste si boli taky vzacnejsi:)

dadka19

zuuzu, ja som s priatelom aj po praci z prace pride pre mna a ked sme u neho tak si lahneme a spime a potom pozerame TV ja neviem len včera mu to volako preplo.......ale dnes sa tvari že nič sa nestalo že ja som ta čo je na vine......a priatelky tie som už dááávno pri nom stratila okrem spolužiačiek