Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk

Príspevok v téme: Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk
nerozhodna:(

Takže najprv sa ospravedlnujem za založenie tejto temy, viem že je tu o tomto jedna veľká, ale tam je toľko príspevkov, že som sa už cez to nevedela prejesť:)
A moje ďalšie ospravedlnenie je za to, že som neuviedla cenu v eurach.... ja si na to neviem zvyknut a nechcelo sa mi prepocitavat:)
Hladam najlepšiu špiraalu do tych 35OSk. Mam riasy velmi dlhe, len to nevidno lebo ich mam takmer uplne rovne. Preto potrebujem nieco co perfektne natoci a aj trosku zhusti:). Nemusi byt niaka dlhotrvacna, len nech vydrzi tych 6-7 hodin ked som v skole.
Dakuuujem.

katusaa

Ja si idem konecne kupit od MF Masterpiece cca 500 Sk (16,6 EUR), ale inak odporucam od Rimmel Volume Flash cerveny obal s ohnutou kefkou do 300 Sk.
:o))

nerozhodna:(

tak nerozhodna sa nakoniec rozhodla:) dneska som si kupila maybelline colosal.... a pred chvilou som sa odlicila a vyskusala ... musim povedat, ze vela spiral som este nemala, ale tato roozhodne vedie, aj ked nie je najdrahsia:)... samozrejme, ziadny do neba volajuci bozsky objem sa nekona, ale najviac som si vsimla ako mi riasy pekne vytvarovala a zhustila-a pri viaceryc vrstach aj pekne zvyrazni- za tu cenu 250Sk sa mi to oplatilo:)
tak musska dakujem za dobry tip :)
chcete nahodou niekto aj fotky mojho ocka? som ochotna sa namalovat a hodit to na net

jaja_17

ano 100% uhlas ta spirala je BOMBA...dako sice vravi ze ORIFLAME je hlupost ale kazda firma ma aj dobre aj zle aj uzasne vyrobky!

kimono71

PRE MNA JE NAJLEPSIA SPIRALA WONDER LASH KTORA MA UZASTNU KEFKU JE TO NAJLEPSIA SPIRALA OD VYMYSLU SVETA JE SUPERR A NEJE ANI DRAHA JA SOM SI JU KUPILA ZA 99 SK JE TO SUPEERRR

nerozhodna:(

no ja cviku mam:) teraz mam miss sporty be conected modruu a robi mi strasne dlhe riasy... len velmi zlepuje a je malicka takze do mesiaca je fuc..
rozmyslam nad maybelline, a lorealom... tento tyzden sa vyberiem nieco z tych kupit, tak dam vediet:)