posadnutost?

Príspevok v téme: posadnutost?
posadnutaa

asi to sem moc nepatri ale aj tak skusim :)
myslim ze som posadnuta mojim priatelom. lubime sa ale mam pocit ze z mojej strany je to az posadnutost. chcem s nim stale byt, nastastie to nie je mozne, a ked nie som s nim tak sa zapnem na pokec aby sme si aspon tam pisali, nemyslim na nic ine len na neho, stale by som ho iba objimala a stiskala a tulila sa k nemu, ked sme s priatelmi vonku a on sa mi nevenuje tak to hned beriem tragicky, aj ked nahodou nema chut na sex tak hned si myslim ze uz ma nelubi alebo podobne hluposti. viem ze to nie je dobre uvedomujem si ze sa spravam ako blazon ale neviem ako sa mam toho zbavit. dnes som si povedala ze sa na ten pokec ani na icq neprihlasim. viete niekto poradit? nie je to moj prvy priatel ani prvy sexualny partner..

posadnutaa

sme spolu asi rok. jemu moc nevadi ked sa nahnevam, niekedy akokeby mu to bolo jedno.. ja sa snazim mu toto nerobit,tolko sa na neho "nelepit" a neoduvat sa ale niekedy mi je tak tazko ked si pomyslim aka musim byt zdrzanliva. ja viem ze je to chore. som si toho plne vedoma. asi je to skor psychicky problem.. ale aj tak by som rada pocula niejaky nazor na to pripadne radu.. dakujem:)

123456789

tvojmu priatelovi to nevadí ? dávaj si pozor aby sa kôli tomu s tebou nerozišiel pretože keby mne robil toto chlap, tak ho okamžite pošlem kade lahšie