posadnutost?

Príspevok v téme: posadnutost?
posadnutaa

asi to sem moc nepatri ale aj tak skusim :)
myslim ze som posadnuta mojim priatelom. lubime sa ale mam pocit ze z mojej strany je to az posadnutost. chcem s nim stale byt, nastastie to nie je mozne, a ked nie som s nim tak sa zapnem na pokec aby sme si aspon tam pisali, nemyslim na nic ine len na neho, stale by som ho iba objimala a stiskala a tulila sa k nemu, ked sme s priatelmi vonku a on sa mi nevenuje tak to hned beriem tragicky, aj ked nahodou nema chut na sex tak hned si myslim ze uz ma nelubi alebo podobne hluposti. viem ze to nie je dobre uvedomujem si ze sa spravam ako blazon ale neviem ako sa mam toho zbavit. dnes som si povedala ze sa na ten pokec ani na icq neprihlasim. viete niekto poradit? nie je to moj prvy priatel ani prvy sexualny partner..

night

kaja, ty sa trapis koli nemu lebo si donho zalubena a on ta ma len na to...ja neak neuznavam vztahy zalozene na sexe, podla mna vzdy ta jedna strana citi viac..a ked z jeho strany nieje zaujem o nic vaznejsie, urcite ma minimalne dalsiu taku sktorou sa stretava tak ako s tebou, ved nic mu v tom nebrani...mna by to hrozne ubijalo, vediet ze ma nemiluje a mozno cakat na nieco co pravdepodobne nikdy nebude...preco si nenajdes niekoho kto by ti lasku opatoval? ved to je to najlepsie;)

night

strach, strach...infinity a posadnuta to je ten dovod posadnutosti asi:) mate strach ze si chalan uvedomi zrazu ze spravil chybu alebo nieco podobne a vy sa zrazu ocitnete samee..a preto sa tak snazite s priatelmi byt co najviac a nielen koli tomu ze ich lubite..ale urcite aj preto ze sa bojite ze by si niekde mohol najst inu, zalubit saa,..moj nazor je ze by to chcelo viac dovery,a zahodit obavy za hlavu:) hadam poznate svojich chalanov natolko ze viete vycitit ci vas ozaj lubia..prejavte im lasku, ale aj doveru aby nemali pocit ze ich vsade prenasledujete a kontrolujete, v tomto mala stopercent pravdu luciša

posadnutaa

u nas to bolo tak ze sme sa spolu tiez stretavali len kvoli sexu. neskor si uvedomil ze ma miluje. ale ja sa teraz bojim ci nahodou nepride na to ze urobil chybu, alebo ci si nezmylil pocity. a bude sa chciet rozist.. vdaka vasim prispevkom pomaly prichadzam na to z coho ta moja posadnutost asi prameni.. :)

kaja.

ja mám 27 rokov a som beznádejne zamilovaná už dva roky do jedného muža.
a pritom viem, že on mna nemiluje a stretáva sa so mnou len kvôl sexu. A neverila by som, že dva roky dokážem na neho myslieť každú minútu, túžiť po ňom, čakať na telefonát či sms. a keď sa dva dni neozve, tak sa trápim. nič mu nehovorím, ale aj mna zozierajú myšlienky, či nie je niekde s druhou. neviem sa od neho odpútať. stále, každú minútu na neho myslím.

heinz-klátil

inac pravdu povediac mne by vobec nevadilo kebize ma stale nejaka baba obima a tuli sa kemne :)
aspom by som vedel ze ma má rada ze ma miluje a tak a kebize to nerobi tak by som si myslel ze ma rada nemá :(
takze chcel by som taku milu pritulnu babu :) potom by som prenu urobil šetko načo si zmyslí to by blo super :D

heinz-klátil

jáááj :)
kebize je nejaka baba mnou posadnuta tak by som dal zato všetko to musi bit veri nice :)
skoda ze namna ziadna neleti :(

infinity

Ahoj ,,posadnutaa,, ja mam presne tento isty problem,ja som na mojho priatela strasne naviazana a to sme spolu uz rok a pol a ja sa nanho dokazem nahnevat aj ked sme neni len den spolu,staci mi ked len pozdravi nejaku babu co ide okolo a ja mam chut ju zabit.Myslim ze nejaky problem so sebavedomym nemam urcite,sice nemam idealne miery ale som so sebou spokojna aj ked je vzdy co vylepsovat....Myslim ze mojmu priatelovi to zatial velmi nevadi,ale bojim sa ze zacne a tiez neviem co stym mam robit :)...

posadnutaa

tiez som si myslela ze to bude tym ze nie som dost sebavedoma. ja vlastne nemam nijake sebavedomie. myslim si ze oproti jeho byvalym som skareda, nie som taka sportovkyna ako boli ony a mam male prsia. on mal vzdy iba take s velkymi. bojim sa ze ma opusti niekedy len tak lebo ho prestanem bavit alebo mu zacnem liezt na nervy... dnes som sa snazila drzat a nezapla som pokec ani icq. prezvonil mi tak som mu iba odzvonila. beriem to ako uspex z mojej strany. a tak isto a budem snazit zacat spravit nieco s tym mojim sebavedomim. dakujem vsetkym za prispevky :)