Vtacia chripka - vseobecna diskusia

Wanda

Ja by som to vobec nebrala tak lahkovazne.Studujem medicinu a myslim si,ze je tu hrozba.Spanielska chripka pred 85 rokmi vyhubila 40 milionov ludi.Ak zmutuje aj tento virus tak vakcinu nemame a imunny proti nej niesme nikto!!!

mimi

Je hyenizmus, pokiaľ ktosi deprimuje ľudí taktikou prípravy masových hrobov. Zajko
a jemu podobní, rovnejší od Boha,sa chrípky báť nemusia. Budú mať prví na tú najúčinnejšiu vakcínu. Chudoba pokape. Aspoň nebude treba vyplácať dôchodky.

Nika

Ludia sak na vtaciu chripku este nieto lieku lebo este nezmutoval ta co stresujete. Mozno je to len hra farmaceutickych spolocnosti, aby sa nabalili. Tak sa ukludnite a radsej si chodte do obchodu kupi nejake ovocie ci zeleninku. Urcite urobite lepsie.

janík

chrípky sú každý rok a žijeme,ak by predsa nejaká na nás "sadla"tak si ju môžete aj sami vyliečiť,takto:pozrite sa na dlaň-na prostredný prst ,v uprostred druhého článku je bod,ktorý, keď niekoľko krát nahrejete (nap.kovovým príborovým nožom nahriatým v horúcej vode-nie nad ohňom spálili by ste sa,horúcou kávov-šialkov a pod.)chrípka by mala v dosť krátkom čase zmiznúť.Platí to aj pre nachladnuti,ala neplatí to pri angíne-akupunktúra.

Bozena

Ja by som Ti radila sa zdravo stravovat .Jest kazdy den cesnak s medom.Brat vytamin C,B komplex a preventivne si vyplachovat usta s morskou solou .Daj do pohara vlaznu vodu a nasyp soli.Tak predides roznym chorobam a chripkam.Bozena