Vtacia chripka - vseobecna diskusia

syma

my s tym nenarobime nic, myslim ze sa mozeme bat ovela menej ako ludia v azii a v afrike, nezijeme predsa na pokraji chudoby a v nizkych hygienickych podmienkach, staci sa riadit odporucaniami na tejto stranke info o vtacej chripke, to by nam zatial malo stacit

sestaptak

konecne to pride
doteraz sa hraly vlady na bohou a teraz sa zahra boh na vladu...dufam ze polityci sudcovia a policajti sa budu citit ukrivden€-Đ...
mam teoriu ze clovek sa narodi na droge a pomaly triezvie az kym sa uplne nepreberie.-I-.to iste sa stava z ludstvom-sme dostatocne triezvy aby sme si uvedomily svoj koniec

Lia

Ja som zhrozena ako k tomuto problemu pristupuju v Azii. Momentalne som na Taiwane a predtym som stravila dva mesiace v Thajsku a mam pocit, ze Aziatom je to uplne jedno! Volne sa pohybujuca hydina, predaj suroveho masa a vajec v 30 stupnovych horucavach, konzumacia vsetkeho mozneho(kobylky, opice, hady, zaby,...atd...) a k tomu hrozna hygiena, ale hlavne, ze sa cely svet trasie pred vtacou chripkou...

jatyon

.... moze prist aj na Slovensko
.
.
.
.
aj "obycajna", nevtacia chripka moze ZMUTOVAT a zabit aj miliardu ludi....... tej sa nebojis ?