Histaminova intolerancia - alergia bez alergie

joe150

hamma a čím to teda bolo spôsobené,na čo ti prišli? Ja mám tiež niekedy problém s dýchaním a búšenie srdca a tiež mám HI.

ada 306

čo sa týka amalgánu-no neviem,ako mi vysvetlíš jeho vplyv u môjho 4 ročného syna, keď nemá ani jeden kaz a teda ani plombu?

Ivuska84

@Marci11
S tym amalganom nesuhlasim, no je to individualne. Ved 99,9 percent ludi malo este pred 10rokmi amalgan..tak preco iba teraz by to malo byt ako dovod.
Ja si myslim ze clovek musi najst prostredie ktore mu vyhovuje a stranit sa nebezpecnym spustacom.

hamma

Ako Vás tu tak čítam problémy s pleťou sú ešte v poriadku, mne HIT robí najväčší problém s dýchaním, srdcom, tráviace ťažkosti sú už pre mňa niekedy dokonca banalitou., stolica aj 7 krát za deň, ležanie v nemocnici, až teraz konečne prišli čím to všetko bolo spôsobené.

AlergieNieSu

ludkovia drahi, alergie vobec neexistuju. mne raz povedali, ze mam alergiu na macky a psy - zijem s dvoma psami a mackou a nikdy mi nic nebolo...
netreba verit vsetkemu, co "bieloplášťoví" nataraju...
ti su radi, ze na vas mastne zarobia, o vase zdravie im nejde.

marci17

Ludia,ak mate problemy s histaminom a rozne traviace tazkosti, skuste otvorit usta a spocitat amalgamove plomby. Dobry clanok o skodlivosti amalgamu je aj na -odkaz odstránený-. Ja som momentalne pod terapiou, mam v ustach este styri blomby no uz teraz sa citim lepsie. Za vsetky moje traviace problemy, intoleranciu a stratu samej seba, stoji ortut z amalgamovych plomb. Je to smutna realita, ale da sa toho zbavit. Vela ludi tomu neveri, no najlepsi dokaz su vlastne skusenosti pred a po.

werdza

Aj mne bola pred pár rokmi zistená alergia na histamín, alergickú astmu mám od 21 rokov (kvoli opakujúcim sa mykoplazmovým zápalom pľúc od 10tich rokov) a tá alergia na histamín mi prišla asi v 24 rokoch. Mávala som to až v takom zlom štádiu, že som nemohla jesť skoro nič bežné. Alergiu na víno, ocot a pivo mám doteraz (budem mať 28 rokov), ale našťastie ostatné mi pomizli. V čase tej najväčšej alergie som nemohla jesť napríklad ani žiadne mäso, ani kupované od dedinčanov, stačilo mi zjesť pár lyžíc šťavy z kuracej polievky varenej z kuriatka kupovaného a chovaného na dvore u dedinčanov a hneď mi prišlo zle, najprv pocit na odpadnutie, točenie hlavy, potom astmatický záchvat. Okrem tej alergie na mäso, som mala vyše roka aj alergie: víno, ocot, pivo, niektoré éčka a glutamát, na kravské mlieko (výrobky z kozieho a ovčieho som mohla), alergiu na pohánku, huby, aj na sóju a pšenicu, takže som nemohla jesť skoro nič normálne a v reštaurácii som si mohla dať akurát hranolky a čerstvú zeleninu bez octu. Nakupovala som hlavne v bio obchodoch, ale ajtak sa mi od vtedy zdravie len zhoršovalo a pribudli ďaľšie zdravotné problémy, ako aj znížená funkca štítnej žľazy, tetánia, prekyslený organizmus. Veľmi mi na odstránenie niektorých alergii pomohla jedna pani, ktorá lieči homeopatickým prístrojom bicom (neviem, či to ešte robí, ale oplatí sa niekoho takého vzgoogliť, aj v relácii Reflex raz bola reportáž o jednom chlapcovi, ktorému ten prístroj pomohol z alergíí), pár sedení u nej, a ten prístroj mi pomohol odstrániť niektoré alergie a ostatné už potom samé pomizli, akurát tej najväčšej spomínanej na ocot a víno a pivo sa neviem zbaviť, ale lepší sa vďaka kapsulám z rias, ktoré beriem a pomáhajú mi liečiť sa, odkedy ich beriem, už nepoužívam dávkovač liekov, som vysadila liek na zníženú funkciu štítnej žlazy, aj tetániu mám ok (lebo tie kapsule zo štyroch sladkovodných rias, pestovaných na riasovej farme obsahujú vyše 4000 vitálnych látok, a najsilnejší antioxidant- astaxantín, takže aj jód na štítnu žlazu, aj vápnik, horčík a D na tetániu), vysadila som milurit na prekyslený organizmus, lebo tie riasy neutralizujú kyslé prostredie. Aj astma aj alergia na ocot a víno a stuchlinu a dym z ohňa sa mi lepšia, kedysi mi tak smrdeli, že stačilo sa mi trochu ich nadýchnuť a dostala som astmatický záchvat a teraz vydržím v pohode dýchať dlhší čas v uzavretom priestore, kde ich cítiť. Tie riasy mi naozaj veľmi pomáhajú a dokážu liečiť zdravotné problémy. Veď aj organizácia WHO zaradila riasy, ako základnú potravinu. Ak by aj nastala nejaká katastrofa a bol by nedostatok jedla, tak na riasach by sa dalo prežiť, lebo obsahujú živiny, čo telo potrebuje. V týchto kapsulách z rias sú 4 najúčinnejšie- Chlorella, ktorá organizmus čistí. Spirulina a Litotamnium calcareum, ktoré organizmus zásobujú, majú vyše 4000 vitálnych látok, a haematococcus pulvialis, ktorá ma najúčinnejší antioxidant- astaxantín. Neberte, to, ako reklamu, ale naozaj by som rada ľuďom pomohla niečím, čo pomáha aj mne, ak by mal niekto záujem o viac info, píšte mi mail a môžem poslať leták, alebo aj link, kde sa dajú objednať, alebo ak ste z BA aj vás vziať na prednášku. Pixla na mesiac stojí 50 eur, predáva to jedna nemecká multilevelmarketingová spoločnoť, takže sa do toho dá ísť aj obchodne a zarábať si tým a potom je samozrejme cena výrobku nižšia a z každej predanej vám potom ostane 10 eur...

shva

Zdravim vas.
Pred asi 3/4 rokom som sem cosi napisala.
Histaminova intolerancia je len dalsi dosledok pravych pricin.
Stavila by som sa, ze vsetci to mate vdaka kyslemu prostrediu v crevach, kedze deamino-oxidaza je citliva na kysle ph.
Cize ciastocnou pricinou je kandidoza, alebo nieco podobne - premnozenie zlych bakterii v crevach.
Pricinou tejto priciny a mnohych dalsich problemov, ako pelove alergie a vsetky choroby je v celkovej strave.
Ak vas zaujima vase zdravie (aj deti) a radi by ste prezili dlhy zivot plny energie a bez zdravotnych problemov (aj psychickych), precitajte si toto:
www.insightsofgod.com

Mne bola tiez zistena HIT - a teraz uz ju nemam ;) ... zbavila som sa aj takych problemov, co klasicki lekari pokladaju za normalne! (a este je zaujimave preco sa o tom nevie? - vie, len je o tom malo pocut, lebo by skrachovali farmaceuticke spolocnosti)

tu mate doplnujuce informacie:
www.cez-okno.net

Vela stastia a otvorenu mysel! (nereagujte na to hned obranne - ovladnite svoje ego a zavislost)

Drzim palce a majte sa dobre.

tina594

Mozem sa opytat ci sa vam tie priznaky objavia hned alebo az neskor?ja mam tiez histaminovu intoleranciu a ked zjem tuniaka , cokolad atd. tak asi za taky tyzden sa mi objavia az priznaky ktore su cervene trosku bolestive flakky pod ocami(vyzera to priserne)....vam tiez aaz neskor ? alebo hned?