vztah bez lasky? uzivanie? je to OK?

Príspevok v téme: vztah bez lasky? uzivanie? je to OK?
nazor

no ahojte. Nasa dnesna tema je takato. totiz mam jedneho kamarata, vlastne, je to viac len znamy ako kamarat. Ale je strasne sexi.. :-) ked som s nim, najradsej by som po nom skocila.. Nejak casto sa nestretavame, ale asi sa zacneme. Dnes sme spolu boli a mmmmm. ved viete, ked sedite vedla niekoho, z koho vyzaruje nieco straaaasne pritazlive, co to s vami robi.No ale ide o toto. Minuly rok sme spolu na jednom volitelnom predmete sedeli a pisali sme si (rozpravat sa na hodine nepatri ;) ). zacal s tym on a vlastne on bol ten, kto ma po roku vzajomneho pozerania sa na seba, oslovil. Povedal mi,ze sa mu pacim a tak..ostalo len pri slovach. lenze. on sa mi sice strasne paci, ale to je asi tak vsetko,navyse nie som este OK z predosleho vztahu. Ale kedze som slobodna, a na vazny vztah fakt nemam teraz, obcas rozmyslam, ci by nebolo celkom prijemne mat taky \\\\\\\"vztah\\ \\\\\" na obcasne stretka, neviem ci zrovna aj sex, to asi az nie, mozno casom. a rozmyslala som, ze ci mu rovno neprasknem pusu, alebo mu toto poviem.. ze sa mi paci a tak a \\\\\\\"navrhnem\ \\\\\\" stretavanie.. viem, ze pisem troska chaoticky, ale take nejake mam teraz myslienky:-) necakam od vas radu, len vyjadrenie na tuto temu.Neviem, ako sa on ku mne ma, neviem, ci je tomu tak,ako to bolo minuly rok, ze som sa mu pacila, ale myslim, ze on nie je typ, ktory by chcel nejaky vazny vztah, resp. myslim, ze na to nema cas..nerobi mi problem prevziat iniciativu a normalne by som sa odvazila dat mu tu pusu.. no koncim uz, lebo je tu v tom zmatok :-)paa a dik za nazory.. PS: mam 22, on 25

crazynka:)

Ahoj nazor. No ja osobne som neni moc za taketo veci....lebo sice moze to byt fajn, mat niekoho nezavazne...ale nie ked sa to potom z jednej strany zmeni na lasku. Ten druhy to vacsinou tak neciti, lebo ste spolu prave kvoli tej nezavaznosti a mozno aj sexu.... Takze ide to ak budes vediet oddelit velke city, lebo nie je nic horsie ako vediet, ze ta nemiluje....Ty sa zalubis a on si mozno najde inu. Taku tu skutocnu lasku a ja myslim, ze prijemne ti to isto nebude....

nazor

no, ale my si sms nepiseme.. :-) nie sme velmi kamosi.. skor znami. a tou sms som myslela ze napisat mu nieco v zmysle, ze CHCEM TAAAAAAAAAAA :-))))))

kk

a uz sa tesis na pondelok, ze? hlavne nemusis riesit iny vztah a mozes do toho skocit... ale zas bud opatrna a skus sa pohrat so slovickami, flirtuj a nechaj jeho urobit 1 krok... snad ho to napadne... neviem, nepoznam ta, ale urcite sa da nieco vymysliet....

nazor

no tak ten pocit mam aj ja.. neviem ale naisto..Dnes sme sa stretli po prazdninach vlastne prvy krat tak nadlhsie.. a vlastne nikdy sme neboli nejak spolu vonku.. len dnes. a ked odchadzal , pobozkal mi ruku.. aj ked prisiel :-) myslim, ze sa mu pacim.. ale ako som uz povedala, podla mna nema velmi cas na vztah a mozno si mysli, z eja by som vazny vztah chcela a sa toho obava.. no.. neviem.. rada by som vedela. predbezne sme sa dohodlize sa vidime v pondelok bud tyzden