vztah bez lasky? uzivanie? je to OK?

Príspevok v téme: vztah bez lasky? uzivanie? je to OK?
nazor

no ahojte. Nasa dnesna tema je takato. totiz mam jedneho kamarata, vlastne, je to viac len znamy ako kamarat. Ale je strasne sexi.. :-) ked som s nim, najradsej by som po nom skocila.. Nejak casto sa nestretavame, ale asi sa zacneme. Dnes sme spolu boli a mmmmm. ved viete, ked sedite vedla niekoho, z koho vyzaruje nieco straaaasne pritazlive, co to s vami robi.No ale ide o toto. Minuly rok sme spolu na jednom volitelnom predmete sedeli a pisali sme si (rozpravat sa na hodine nepatri ;) ). zacal s tym on a vlastne on bol ten, kto ma po roku vzajomneho pozerania sa na seba, oslovil. Povedal mi,ze sa mu pacim a tak..ostalo len pri slovach. lenze. on sa mi sice strasne paci, ale to je asi tak vsetko,navyse nie som este OK z predosleho vztahu. Ale kedze som slobodna, a na vazny vztah fakt nemam teraz, obcas rozmyslam, ci by nebolo celkom prijemne mat taky \\\\\\\"vztah\\ \\\\\" na obcasne stretka, neviem ci zrovna aj sex, to asi az nie, mozno casom. a rozmyslala som, ze ci mu rovno neprasknem pusu, alebo mu toto poviem.. ze sa mi paci a tak a \\\\\\\"navrhnem\ \\\\\\" stretavanie.. viem, ze pisem troska chaoticky, ale take nejake mam teraz myslienky:-) necakam od vas radu, len vyjadrenie na tuto temu.Neviem, ako sa on ku mne ma, neviem, ci je tomu tak,ako to bolo minuly rok, ze som sa mu pacila, ale myslim, ze on nie je typ, ktory by chcel nejaky vazny vztah, resp. myslim, ze na to nema cas..nerobi mi problem prevziat iniciativu a normalne by som sa odvazila dat mu tu pusu.. no koncim uz, lebo je tu v tom zmatok :-)paa a dik za nazory.. PS: mam 22, on 25

nazor

kk: no, ale my sa stretneme akurat tak v skole.. a ja som z ineho mesta ako mame skolu.. dnes sme spolu boli na prechadzke a sedeli sme pri dunaji, sme tam boli takmer sami.. to bola prilezitost ;)

kk

ked pride ta spravna chvila... vytiahni ho von do podniku... pohar vinka... a mozno to pojde... a mozno budes prekvapena a on urobi 1 krok... ale potom pozor na druhy den, cele to caro moze byt prec.....

nazor

kk: zaloz temu, uvidis, kolko nazorov ti pride.. nieco podobne riesi teraz moja segra a je z toho v keli.. mozno by ste si vedeli poradit navzajom :-)

kk

ja by som bola za pusu...poznam take to vzrusenie medzi dvoma... problem je v tom, ze ja mam priatela vyse 7 rokov a posledne mesiace sa len hadame... ale aj ho mam rada, ale zas je tu ten druhy.... tiez som zmatana, ale neuveritelne stastna, ked sa stretnem s tym druhym.....

nazor

nooo. ale pusa by bola fakt spontanna a necakana. len zas, je tam aj iste riziko, ze vsetko je inak a nema zaujem a tak.. a hlavne, neviem, ci treba slova pri takychto zalezitositach. v kazdom pripade dakujem za nazor a nieco na tom bude co hovoris.. mozno to tak urobim..

awi

myslím, že len tak mu dať pusu z ničoho nič by bolo trochu divné. skús mu povedať že sa ti páči a že by bolo fajn keby ste sa častejšie stretávali, možno aj trochu inak ako kamaráti.