Široké boky

Príspevok v téme: Široké boky
biasa

mám široké boky...velmi sa za ne hanbím, myslím že je to moje velke negativumnakolko hore som dost chuda...
nemozem si kupit ani oblecenie ake chcem, nakolko musim stale mysliet na to, ze mam boky a nehodilo by sa mi to...
mate niekto podobne pocity? mate nejake rady na cvicenie bokov alebo typy na obliekanie?dakujem

magduska

...to je ta najtazsia partia by som povedala...kazdy to mame inak...u mna napriklad prve idu dole prsia, ramena...ale tiez zadok boky az nakoniec...

Josipe

Ahojte obnovujem túto tému keďže aj mňa od puberty trápia výrazne boky. Ako pubertiacka a potom ešte do 20-tky som mala nadváhu. Potom som začala cvičiť zo začiatku hlavne veľa kardia, potom to už boli skôr posilňovacie cviky na čele telo. Zmena jedálnička. Vynechanie sladkého na nejaký čas keďže to je moja najväčšia slabosť. Za tých pár rokov pravidelného cvičenia a primeranej stravy, žiadne prejedanie sa, sladké si občas doprajem ale to fakt v minimálnom množstve som schudla asi takých 20 kíl a mam celkovo vyformovanejsiu a pevnejšiu postavu ako pár rokov dozadu. Lenže z tých bokov to akosi nechce zliezt. Jasne niekoľko cm som schudla na bokoch lenže oproti zvyšku tela, pás, brucho, ruky a ramená sú stále omnoho väčšie. Keby ste ma videli od hlavy po pas poviete si chudá baba ktora vyzerá ze aj cvičí. Ale keby ste videli iba spodok poviete si ze som jedna z tých co vysedavaju iba na gauči a nemajú žiaden pohyb. Proste moje telo je úplne nevyvazene. Pritom cvičím v rovnakej miere celé telo. Posilujem, občas nejaké kardio, veeeeľmi veľa chôdze a to pravidelne skoro každý deň. Patrím medzi ludi ktorí majú každý deň veľmi veľa pohybu ale akosi to môj zadok a moje boky nevedia pochopiť. Už neviem teda kde robím chybu. Asi to bude ale hlavne tou genetikou lebo aj mama ma veľmi výrazne boky.
Vedeli by ste mi v tomto nejak poradiť? Poviete si sak keď ma žena boky tak je to pekne je tak viacej ženská atď. lenže na mne to vyzerá fakt divne. Samozrejme chcem mať boky ale nie tak divne tvarované a nerovnomerne k môjmu vrchu tela.

Richard123

Vážené dámy, nedá mi Vám nenapísať pár slov ku tejto téme a trošku Vám zdvihnúť sebavedomie. Široké boky sú krásne a úžasne sexy. Chodím pravidelne do fitka a dá sa povedať, že množstvo žien si svoje krásne, ženské krivky dietou a cvičením ničí. Baby ste krásne aké ste, hlavu hore a trošku sebavedomia :-)

omg721

Dobrý deň. Mám 18 rokov, výška 178cm, váha 62 kg.. chcela by som schudnúť aspoň na 55kg, ale len zo zadku a bokov. pretože pás mam chudý, nohy dlhé a chudé, ale mám strašne široké boky a ovysnutý a škaredý zadok. neviete mi nejako poradiť? aké cviky mam cvičiť? čo jesť? prosim nejaké rady.. ďakujem veľmi pekne !! :)
miery prsia 89

pas 73

tesne pod bruškom 93

a boky 106

cez stehno 54

sonulique

Ja som vysoká 180 cm, prsia žiadne, ale boky po mamine hrozne široké - nie kvôli tuku, ale kostiam. Nič sa s tým nedá spraviť, no pohľad na moje fotky v plavkách ma neteší. Pás mám štíhly, ale mám strašný nepomer medzi ním a bokmi. Asi stým už nič neurobím, čo už:-/

Mrska Silvuska

no mile kocky....ja som VZDY mala boky a zadok take riadne..tesne pred tehotenstvom sa mi nejako podarilo zhodit tak, ze dokonca aj moj zadok vyzeral normalne a pekne)))) potom som dokazala za 10 rokov pribrat takmer 30 kg....nastastie aspon 12 kil som teraz dala dole..ale ako prve som samozrejme schudla z tvare, ruk a pŕs, ktore boli uz predtym mensie, nez by sa k mojim bocniciam patrilo:-D...u mna plati nezrat a cvicit, cvicit a cvicit....))))horsie je, ak su siroky kosti, s tym neurobime nic...jedine motorova pila, nie?))) pekny den

ivanana

dolezity je celkovy efekt :-) ale tiez patrim medzi vas ktore to trapi celkom :-/ teraz ako som schudla vyzeram fakt divno hore kostnata a prdel-resp boky siroke ...
mavala som boky na vysku 164cm 96-98 cm a teraz cca 92-93 co je uz lepsie, lenze aj hore som schudla aj z prs a pasa a uz zacinaju kosti vidno tak to teraz chcem riesit cvicenim a spvenit sa, lebo pribrat nechcem uz spat jedine tak svaly :-)

ivanana

dolezity je celkovy efekt :-) ale tiez patrim medzi vas ktore to trapi celkom :-/ teraz ako som schudla vyzeram fakt divno hore kostnata a prdel-resp boky siroke ...
mavala som boky na vysku 164cm 96-98 cm a teraz cca 92-93 co je uz lepsie, lenze aj hore som schudla aj z prs a pasa a uz zacinaju kosti vidno tak to teraz chcem riesit cvicenim a spvenit sa, lebo pribrat nechcem uz spat jedine tak svaly :-)