Široké boky

Príspevok v téme: Široké boky
biasa

mám široké boky...velmi sa za ne hanbím, myslím že je to moje velke negativumnakolko hore som dost chuda...
nemozem si kupit ani oblecenie ake chcem, nakolko musim stale mysliet na to, ze mam boky a nehodilo by sa mi to...
mate niekto podobne pocity? mate nejake rady na cvicenie bokov alebo typy na obliekanie?dakujem

vladuska5

awoj biasa, mam podobny problem ako ty.. tiez ma to dost trapi, lebo v hornej casti som chuda a dolna cast no hroza. V pase mam okolo 68cm a boky 103 - dost rozdiel, vsak? Ale je to typ postavy (hruska) a vela sa s tym neda spravit. Skusala som uz velakrat cviky zamerane na boky, stehna a zadok, vysledok taky, ze som si tie partie spevnila, ale nohy vyzerali este hrubsie (od svalov). No a ked som raz vyraznejsie schudla, tak som vyzerala lepsie aj v bokoch, ale ubytok bol len 2-3cm, zatial sa mi viac nepodarilo, ale aj tie 3 cm bolo dost vidno. Nanestastie, ked chudnem, tak len z hornej casti tela a z prs a to teda fakt nechcem. Takze nam neostava nic ine, len spevnit, aby to aspon trosku lepsie vyzeralo. A este mam radu, nenos prilis kratke tricka a mikiny do pasa, lebo to este viac zvyraznuje rozdiel medzi hor. a dol. castou tela, radsej aspon do 1/2 bokov, to je najidealnejsie. A boky su zenske, mozno nam sa nepacia, ale muzi po nich saleju, ta co uz ked sme take "bohyne" :)

cvik

tak zalezi,ako boky vyzeraju,ked mas na nich sadlo da sa z nich schudnut cvivenim,ale ked mas siroku panvu-kosti,tak jedine oblecenie ti moze pomoct.

slnecnica

biasa, myslim ze to je problem vela zien takze nie si sama:-)skus zvoli nohavice tmavej farby, ci uz cierne nohavice alebo tmave rifle, uzsieho strihu ale zas nie obtiahnute.zbytocne neuputavaj pozornost vystrednymi opaskami alebo tak.naopak hornu cast oblecenia vol vo svetlych tonoch biela pastelova..nezabudni na nejaky sperk, nahrdelnik, korale , kt.ti opticky zmohutni utly vrch postavy.a skus cvicit cviky na spevnenie ruk a poprsia:-))pa