Ploché bradavice na tvári

Ananaska

Ja môžem odporučiť len lastovičník.. ide ale o tvár, takže opatrne, kedze zanecháva žlté fľaky..
Vraj ide o zlu imunitu, alebo hormonálnu nerovnováhu..bradavice sa vyskytuju aj v čase veľkého stresu. Vnútorne vraj zaberá hliva ustricová. A vo všeobecnosti platí, že bradavice su potlačovaný hnev.. neviem či to učinkuje aj na ploche bradavice na tvári..no treba skusit ;)

Bradavica

Prosim obnovujem tuto temu. S plochymi bradavicami bojujem uz asi 3 roky. Mam ich hlavne na tvari. Su to akoby take drobne vystupky na tvari vo farbe koze ktore vyzeraju mozno ako akne ale nie je to akne. Prosim niekto nejake nove metody a skusenosti len s tymto typom bradavic? Ak neviete o ake ide skuste dat do vyhladavaca juvenilne alebo mladistve bradavice a vyhodi vam to. Uz som vazne skusala kadeco. Dakujeeeem

Nunusko

Tiež mám na čele bradavicu aj mi to pred pár rokmi vypalovala dusikom ale nepomohlo.Teraz sa chystám znova na kožné nech ma objedná na lejzer,dúfam že budem vhodný kandidát a že to zaberie ževraj je to parada :-)

ludmila M

Mne pomohla banánová šupka. Na tvári som mala plochú bradavicu cca 5 mm priemer. Bola som aj u kožnej a objednala som sa aj na plastickú chirurgiu. Predtým som ale vyskúšala recept, ktorý som našla v nejakej poradni na internete. Každý večer som na bradavicu nalepila leukoplastom štvorček 6x6mm šupky čerstvo vyrezaný z celého banána, vnútornou mokrou stranou na bradavicu. Ráno som tvár bežne umyla a nakrémovala. Večer opäť prilepila štvorček, atď. po dobu 14 dní. Na bradavici sa vytvorila tmavšia zhrubnutá koža, ktorá sa nakoniec scvrkávala, potom vylúpila a odpadla. Ešte dodatočne sa vytvorila ďalšia suchá vrstvička, ktorú som opatrne odlúpla, bez poranenia a krvácania. Po cca 2 mesiacoch niet po bradavici stopy.

Nika12345xy

Vodicka ma na flaske len RSB to je asi skratka toho co tam miesaju. Odvtedy nemam na tvari ani jednu cize ju stale mam doma pre pripad nudze urcite odporucam vyskusat

Kika0307

Ahojte.mam tiez tieo ploche bradavicky na tvary,najskor som myslela ze su to podkozne pupaciky ci co,ale teraz som si konecne nasla cas na sdba a sla som koznej a bohuzial mam ich uz viac.na brade par a na cele.davala mi dusik na to,a dufam ze to pomoze a ak nie,skusim nieco z vasich rad.prosim vas ma ta vodicka z lekarne aj nejaky nazov?dakujem moc

Nika12345xy

Uz asi 8rokov bojujem s tymto a len twraz konecne som nasla jedinu vec ktora rozhodne zaberie kazdemu. V lekarni som si pytala nieco co vysusuje pokozku jedine co mi lekarnicka vedela predat bola nejaka voda ktoru oni miesaju v lekarni konkretne je na akne. Za dva dni co som tuto vodu davala na celo kde som toho mala uz neznesitelne vela to zacalo ustupovat ale pouzivala som to aj 5/6x za den pokozku to uplne vysusilo a zlupalo sa mi to cize som konecne po niekolkych rokoch uplne bez jedinej bradavicky a som neskutocne stastna a tuto vodu budem vzdy doma ako prevenciu

anka11

aj ja som si kupila tento prípravok a idem ho použivať. Ale tiež by som potrebovala poradiť, ako ho spravne nariediť, ak ho chcem použivať na tvar. Nejake navrhy?

pato252

Ahojte, mne sa tiež na tvari objavili 3 ploche bradavice a postupne sa mi zväčšuju a začinaju mi už prekázať a chcel by som sa ich zbaviť. Po prečitaní tejto diskusie som si kupil TEA TREE OIL. Použivam ho piati den, ale zatial nevidim ziadne učinky. Riedim ho vodou v pomere 1:1. Tak som sa to dočital na inej stranke. Je to správne? Môžem ho použivať aj bez riedenia? dik