Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?

Príspevok v téme: Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?
evelinka

bola som u neho na "diagnostike", nikdy predtým som ho nevidela, objednaná som bola telefonicky. jeho "liecebna" bola v osarpanom dome, on dobehol s kufrikom, "vysetroval" ma v malej kutici - manzarde, dal mi podpisat papier, ze som k nemu prisla dobrovolne a ustavicne mlel nieco o tom, ze "ja sa nedam zavriet do basy!" bola som uplne sokovana, najradsej by som sa bola zvrtla a odisla. vysetrenie stalo skoro tritisic korun, a potom som od neho dostala postou balik liekov, ktore stali dvadsattisic!! poviete si iste, preco som to prevzala, ale bola som taka zo vsetkeho sokovana, ze som ani nevedela co robim. v baliku bolo mnozstvo homeopatik, doplnkov vyzivy a liekov mudr. jonasa. k liekom bol prilozeny zdrap papiera, na ktorom bolo popisane, ako mam lieky uzivat. denne vyse tridsat liekov. ked ma vysetroval, vyjadril sa, ze ked to nebudem uzivat, tak urcite onedlho umriem, lebo mam plne telo rakoviny a vsetkeho mozneho. dnes viem, ze to bol velky omyl a ze som sa dala zmanipulovat. prosim vas, pozna niekto z vas tohto cloveka a moze mi o nom nieco napisat? urcite nie som jedina, ktora s nim ma takuto skusenost.

lekarka

A on je lekár? Alebo čo to Dr. znamená? Podľa toho, čo píšeš to bude asi nejaký podivín, nie? A ty si (nehnevaj sa) tiež podivínka, keď chodíš na takéto "diagnostiky"...