Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?

Príspevok v téme: Dr. Molnár - Košice - poznáte ho?
evelinka

bola som u neho na "diagnostike", nikdy predtým som ho nevidela, objednaná som bola telefonicky. jeho "liecebna" bola v osarpanom dome, on dobehol s kufrikom, "vysetroval" ma v malej kutici - manzarde, dal mi podpisat papier, ze som k nemu prisla dobrovolne a ustavicne mlel nieco o tom, ze "ja sa nedam zavriet do basy!" bola som uplne sokovana, najradsej by som sa bola zvrtla a odisla. vysetrenie stalo skoro tritisic korun, a potom som od neho dostala postou balik liekov, ktore stali dvadsattisic!! poviete si iste, preco som to prevzala, ale bola som taka zo vsetkeho sokovana, ze som ani nevedela co robim. v baliku bolo mnozstvo homeopatik, doplnkov vyzivy a liekov mudr. jonasa. k liekom bol prilozeny zdrap papiera, na ktorom bolo popisane, ako mam lieky uzivat. denne vyse tridsat liekov. ked ma vysetroval, vyjadril sa, ze ked to nebudem uzivat, tak urcite onedlho umriem, lebo mam plne telo rakoviny a vsetkeho mozneho. dnes viem, ze to bol velky omyl a ze som sa dala zmanipulovat. prosim vas, pozna niekto z vas tohto cloveka a moze mi o nom nieco napisat? urcite nie som jedina, ktora s nim ma takuto skusenost.

Agneška

Ešte som sa zabudla vyjadriť k jednej tvojej otázke: Molnár ti nemôže povedať, čo ti nameral, lebo ti nenameria nič. On to vôbec neovláda, iba sa tvári, že niečo meria. Keby niečo dokázal namerať, tak by povedal, keďže nevie nič, iba si vymýšľa u každého samé rakoviny. A tvári sa veľmi záhadne, to je len jeho taktika.

Agneška

Bola som u "Dr." Molnára pred dvomi rokmi. To dr. som dala schválne do úvodzoviek, lebo medzičasom som sa o ňom dozvedela také informácie, že pochybujem, že vôbec nejaký titul má. Samozrejme, ak áno, určite to nemá súvislosť s medicínou. Tento podivín aj mne narozprával veľa hrôzostrašných vecí o mojom zdraví. Hlavne som u neho nechala poriadnu sumu. Oveľa väčšiu ako zakladateľ tejto témy. "Predpísal" mi všetko možné - od kvapiek Joalis po výživové doplnky a vitamíny, dokonca homeopatiká. Bolo toho toľko, že bol problém to všetko za den stihnúť užívať. Nakoniec som aj tak skončila v nemocnici, lebo tie reakcie na jeho liečbu boli veľmi dramatické. Keď som lekárom ukazovala krabicu s jeho prípravkami, no - to radšej nebudem opisovať ako na mňa pozerali. Po návrate z nemocnice som napísala pražskej firme Joalis a osobitne MUDr. Jonášovi a sťažovala som si na postup Molnára. Ako odpoveď od nich mi prišiel mail, v ktorom mi oznamovali, že od praktík tohto pána sa firma Joalis a osobitne MUDr. Jonáš dištancujú a nie je v ich kompetencii mu zakázať činnosť. Niečo podobné ako tu už písal Eunuch. To bol záver mojej "terapie" u Molnára. Neviem či ti to stačí, viac som už na jeho adresu ani nevydýchla. Pre mňa prestal existovať a ľutujem len všetkých, ktorí mu stále ešte veria a nosia mu peniaze.

kenomis

ahoj eunuch,
no dakujem za mile povzbudive slova, ktore si napisal, ale mozem sa opytat ci ty osobne si mal skusenost s Dr. Molnarom?
Zaujimalo by ma ked teda pises tak velmi zainteresovane, ako si reagoval ty, alebo to vsetko mas z druhej ruky? Ak teda nie je tajomstvo napis mi svoju skusenost s nim. dakujem kenomis.

Eunuch

No ty si ale teda dobry! Tak nepozries si tuto temu a ides k nemu. Ved to je znamy magor, este ti to nedoslo? A firma Joalis sa od neho distancovala uz pred par rokmi. Jonas s nim nechce nic mat, lebo Jonas je psychiater a davno prekukol co je Molnar zac. Ja neviem, tento tvoj prispevok mi tiez pripada ako z ineho sveta: ved keby normalnemu sudnemu cloveku niekto takto odpovedal ako on tebe, tak mu tam vynada, zdvihne sa a neda mu ani fuka. A ty si mu este aj zaplatil a dokonca uvazujes, ci mas objednat dalsie lieky. A este nieco - si z Bratislavy a trepal si sa do Kosic za magorom. No co si ma clovek o tebe mysliet? Co v Blave nie su lepsi terapeuti alebo liecitelia?
Ked si uz minul peniaze a takto si pochodil, tak aspon maj teraz rozum a vyprdni sa na neho. Co ti fakt nedoslo, ze ten chlap je mimo? Taku volovinu povedat niekomu, ze ma nador na mozgu! On ich tam ma najmenej desat podla toho, ako funguje. Potrebuje chlapik peniaze, to je cele, len preto sa venuje tejto cinnosti. Vobec tomu ale nerozumie, len blbne ludi. Takych ako ty - vyklada im, ake mali stastie, ze k nemu prisli, vsetci udajne maju rakovinu, on ich vytiahne hrobarovi z lopaty a vylieci ich. No prepac, ale takymto reciam predsa moze verit len dement. Sa spamataj co najskor!

kenomis

Chcem sa pripojit do disusie, som z Bratilavy a tiez som bol na merani u Dr. Molnara. Mna by skor zaujimalo , ci ludia ktori u neho boli na merani, ci mali skusenost taku ze im nepovedal nic o ich zdravotnom stave, len im naordinoval kvapky Joalis, a na otazku, ako to vyzera s mojim zdravotnym stavom mi odpovedal, ze mu mam verit a ze mam uzivat predpisane kvapkz. Ja som sa ale nedal odbyt, najprv mierno som sa snazil od neho dozvediet ake zdravotne problemy u mna nasiel, ale povedal mi, ze naco mi bude vediet ake mam choroby ze ked ma vylieci ze mi potom povie na akechoroby ma liecil. To ma neuspokojilo, a tak som sa pytal dalej a trval som na tom aby mi povedal aspon oblast kde mam problemy. Tak z neho vypadlo ze mam problrmy na mozgu, na mieche, oblickach, hrubom creve. Nastojil som na tom aby mi povedal aspon jednu diagnozu, tak uz dost nervozne povedal, ze ked mi povie aspon jednu diagnozu ze uz viac k nemu nepridem, alebo ze mozno spacham samovrazdu, povedal som mu ze aj tak chcem vedietaspon jednu diagnozu. Tak mi povedal , ze mam nador na mozgu a dodal, ste teraz spokojnejsi? No priznam sa nic to so mnou nerobilo jeho skonstatovanie, 7 druhov kvapiek som si kupil a spolu s vysetrenim ma to stalo 141 eur, co myslim si ze za 1 hodinu komunikacie je slusne . A tie kvapky mi maju vydrzat asi 2 tyzdne a na kontrolu mam ist az po vyse mesiaca, takze to znamena ze si budem musiet dokupit dalsie. No neviem co urobim, ale jedno viem urcite bud mu nieco poviem alebo sa tam viac neukazem. Takto to dopadne ked niekto je zvedavy a veri vsetkemu a hlavne kazdemu. Rad by som sa Vas opytal ci ma niekto skusenosti s nim, ci aj im nepovedal co im nameral, a ze ako reagovali na jeho vysetrenie. Dakujem s pozdravom kenomis.

Lenka1234

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli se jedná o dr. Molnára, který je chiropraktik/fyzioterapeut??? Mám k němu jít se zády, tak jsem teď trochu vyděšená, jestli se nejedná o stejnou osobu, kterou tu popisujete vy.

Díky za odpověď!
Lenka

Váš pacient

Tomu, kto toto klamstvo rozbehol, ide o moc, o pacientov Dr.Molnára ,lebo mu lezie do kapusty. Môžte sa hanbiť MUDr. Ištok z Banskej Bystrice, bol som u Vás na meraní - vyšetrení, sršalo z Vás zlo, nenávisť a boj o moc a peniaze.Evelinka nebola ste u MUDr. Ištoka z Banskej Bystrice aj Vy ?

eeevka

u molnara sa liecime cela rodina. vsetkym nam pomohol. kamarata vyliecil z rakoviny. sestru z tazkych infekcii, ked jej ani po dvoch tyzdnoch pobytu v nemocnici klasicka medicina nevedela pomoct..to su len moje vlastne skusenosti.

ale pokial sa zaujimate o ludske telo, o zdravie a choroby a ako to naozaj vsetko funguje, tak skuste citat. dobre knizky cinskej mediciny, ajurvedy a tiez aj knizky dr. jonasa je u nas dostat.

molnar okrem toho nepouziva nic sarlatanske, na com by okradal ludi. pouziva klasicku homeopatiu, jonasove pripravky a vyziv. doplnky s vitaminmi. nic, co by malo vedlajsie ucinky, alebo skodilo.

verim, ze ludom sa moze zdat jeho pristup a prejav cudny, najma pokial ho nepoznate a ste u nho prvy krat. no nie je lahke robit v dnesnej spolocnosti nieco, proti comu bojuje vacsina ludi. to cloveka poznaci.

drzim vam vsetkym palce, aby ste aj napriek vasej negativnej skusenosti pokracovali v hladani a lieceni. lebo zdravie je najdolezitejsie, nech je uz cesta k nemu akakolvek.

liečiteľka

Píšem síce neskôr, ale nedalo mi to nezareagovať. Totiž toho pána poznám osobne. Nie je žiadny lekár, ale má pred menom RNDr., neviem aký obor. Aj mňa by zaujímalo či spoločnosť Medicina alternativa naturalis, ktorú údajne vedie, vôbec existuje. Poznám ho ako spolupracovníka Hlavného riadiaceho centra MUDr. Josefa Jonáša na Slovensku, ktoré sa zaoberá detoxikačnou medicínou. Mnohí moji známi a tiež klienti ktorí u neho boli, mali podobné skúsenosti, keď nie horšie ako evelinka. Ja sama som liečiteľka, ale to čo stvára tento dotyčný, je výsmechom všetkých nás poctivých liečiteľov a tiež poradcov detoxikačnej medicíny. Svojou prácou znevažuje podľa mňa aj dobré meno Dr. Jonáša na Slovensku. Jeho metóda funguje úžasne aj s minimom preparátov a bez Dr. Molnára!!!! Takže pozor -ak sa zveríte do jeho rúk, môžete prísť nielen o svoje celoživotné úspory ...