Permanentny make-up

tinulik24

Čafte holky, aj ja si chcem dať spraviť obočkoooo, už mám plné zuby toho dokreslovania. Tyrusqa prosím ťa, tá tvoja známa z Nových Zámkov tam má nejaký salón? Alebo odporučte niečo z BA, NR, TO, TN, TT...?? niečo kde vedia aj poradiť a robia profi prácu...Dikes.

truša

ja poznám jednu babu čo si dala pernam.m. na pery a obočie,pery ma užasné,dala si to robit v madarsku,,,a v BA nepoznáte nejaký salon?

ewelin74

Ahojte, ja mam urobene velmi pekne obocko, mozem doporucit fakt kazdej, ktorá sa este noedhodlala. Robila mi ho kozmeticka v Trnave, teraz som sa u nej objednala na horné linky :)

aduska

Ja mam obocie velmi pekny tvar, celkovo moja osobnost vyzera tak vynimocne s dokonalym obocim, robili mi ho v salone v Kosiciach. Posielam tam aj svoju kamosku, pretoze maju skusenosti a niet sa obavat ani rizika, ani bolesti. Mozem vam dat kontakt 0903411559

jajav1

Ahojte. Neviete poradiť nejaký dobrý salón v B.B. kde robia permanentný make-up? Chcela by som si dať urobiť obočie. Počula som o Galaxie, poznáte ho?. Díky

fatima

je to mierne bolestive dá sa to však vydržat, má to len výhody myslím si a peniaze lutovat nemusíš ked uvidíš výsledok budeš spokojná, kvalitný je ak si to dáš urobit v kvalitnom študiu ja na slovensku velmi nemam o tom prehlad no daj si poradit u skusenych, určite si to nedaj urobit v prvom salone ktorý uvidíš, videla som aj taký pern.make up za ktorý by som kozmetičku zavraždila asi...daj si poradit určite kde to robia pekne