Permanentny make-up

Silvia2335

Ak si niekto chce dať urobiť premanentný make-up obočia, môžem odporučiť pani Veroniku Kocianovú. Je to profesionálka, ktorej sa môžete plne zveriť do rúk a nemusíte sa obávať ani zlého výsledku ani bolesti. Obočie je fantastické, bolesť žiadna a navyše Veronika je príjemný človek, pri nej určite aj zrelaxujete.

Janka257

Ja takisto na tetovanie obocia ciarkovanou metodou odporucam pani Veroniku Kocianovu. Permanentny makeup obocia robi odborne, profesionalne, precizne, vsetko konzultuje so zakaznickou a vysledok je super!

Katika0005

Ja som si tiež dala spraviť permanentný makeup u Veroniky Kocianovej a som veľmi rada že som sa tak rozhodla. Vytvorila mi krásne obočie, otvorila pohľad. Konečne už netrávim hodiny pri zrkadle a odvážim sa ísť na ulicu aj bez akéhokoľvek maľovania. Je to super pocit :)

Dassah

Dobrý deň, ja som si dala robiť permanentný make up obočia čiarkovanou metódou u Veroniky Kociánovej a môžem vrelo odporučiť. Veľmi som sa bála výsledku a bolesti. Obočie je pekné upravené, prirodzené a tetovanie bolo bezbolestné. :)

FerozViedne

Fuj jej to otrasne ziadnemu normalnemu chlapovi zo poznam sa to nepaci. Tu vo Viedni to takmer ziadne baby nemaju
zabudni na to

Dadulka88

Tetovanie permanentneho makeup urcite odporucam. Ja mam spravene obocie a som maximalne spokojna. Dolezite vsak je vybrat si spravnu kozmeticku. Preto vrelo odporucam Veroniku Kocianovu. Jej pristup je fakt profesionalny a praca spravena na 100%. A konecny vysledok bol dokonca nad moje ocakavania :-)

Rene

Na zaklade mojej osobnej skusenosti chcem vrelo odporucit Veroniku Kocianovu,ktora mojej tvari vratila krasne obocie,metodou permanentneho makeupu,presnejsie ciarkovanou metodou. Vyzera ako so skutocnymi chlpkami,dakujem.

miska1234

Zenam,ktore uvazuju nad permanetnym make-upom urcite odporucam salon Veroniky Kocianovej. Je velmi sikovna a jej pristup k zakaznikovi je na profesionalnej urovni. Osobne mam vytetovane obocie jej sikovnymi rukami a som nadmieru spokojna. Spozdravom Miska

Lenka Ma

Pre tych, kt. vahaju do ktoreho salona si dat spravit permanentny make-up z vlastnej skusenosti odporucam Veroniku Kocianovu. Veronika ma prijemne vystupovanie, praca jej ide od ruky :) Je to skvely pocit zobudit sa s upravenym obocim :) Prstek hore

Marienka 006

Ahojte.Tak ja by som chcela vysvetlenie ak sa tu do toho niekto vyzná a poradí mi ,ze kde nastala chyba. Dala som si urobit obočie čiarkovanou metódou,ale čiarkované to vôbec nie je,celé sa mi to akokeby spojilo a vyzera to tak ako som nechcela,žiadne čiarky,všetko vcelku,chcela som aby to vyzeralo prirodzene. Vraj z toho mi to bolo povedane ,ze sa to zvykne stat,ze ked si to clovek nedostatočne natiera.No ja som to natierala,stále ako to len šlo. Tak som chodila aj po meste no a hm,dopadlo to takto :-( Dakujem za reakcie.