Moderne pekne meno pre dietatko

alicakl

ttt-problém je vždy u oboch-takže neviem či je na vine nejaká veronika,alebo tvoj muž.on predsa odišiel od rodiny,nie?alebo si ho prišla zabaliť do okrasného papiera?keď ti ho ukradla?

ttt

už som to písala ale ešte raz to napíšem: VERONIKU nikdy, jedna mi ukradla muža. Je to sviňa. Už pri myšlienke na to meno je mi na vracanie. Kvôli Verone trpím dodnes.

rutina45

podla mna nech si da kazdy ake chce meno a nech sa nestaraju ze nech je slovenske JE TO KAZDEHO VEC!!!!!!!!!!!!!!!JA SI HADAM NEDAM NEJAKU ANICKU

alicakl

No ja som vyberala mená podľa knihy, kde je k menám uvedená aj rozsiahla charakteristika.Môj muž si myslí,že by som sa mala dať liečiť :-)),ale ja skutočne na to verím.Stačí si tam už len prečítať charakt.na ľudí,ktorých poznám a viem,že to sedí.Takže my máme Veroniku a Terezku.Okrem iného si myslím,že by deti mali mať slovenské meno.Nech tu po nás zostane nejaká kultúra.Nemusíme mať všetko zo západu

zuzana0310

Moj syn sa vola Medin
- meno vymyslel otec este davno pred pocatim a to meno sa mi pacilo hned od prveho pocutia ...
Ak bude dievcatko - tak Elizabet - obmeny - Sisi, Eliza, Betka... Ako uz bude dievcatko v rokoch chciet

viva.viva

my sme rozmýšľali nad rôznymi menami, no nakoniec sme dali pekné klasické a myslím si, že neotrepané mená: Lucka a Katka. Myslím, si že som sa rozhodla správne a určite mi moje dve dcérky nebudú nikdy vyhadzovať na oči zlý výber mien, za ktoré by sa hanbili.