pre dievcatko laura alebo diana?

machulka006

tak držím palce aby si sa rozhodla správne...Ale ak by som mala takúto dilemu, tak by som počkala do pôrodu... Myslím, že keď ju uvidíš, tak ihneď budeš vedieť ako sa volá :)

machulka006

:)nerozhodnost - k tej tej otrepanosti,čo sa mena Kristína týka... Laura je momentálne jedno z najčastejších mien... Takže určit v otrepanosti vedie... :D
Ale šak jasné, je to tvoj názor, každý máme iný vkus... Mne sa páči meno Kristína nesmierne, a verím, že ak raz budem mať dcéru tak sa tak bude volať...
:)
A ty sa rozhoduješ tiež pre vlastné bábo, alebo niekomu chceš poradiť či pomôcť s výberom?

prespor

Lauru nikto nevola inak ako Larva. Je to taka presmycka pre spoluziacku.
Diana bola naj kamoska Anny zo Zeleneho Domu. "Dajena".

laurikaa

Diana mi rpíde také tvrdé pre dievčatko,aj keď pre dospelu ženu pené, elegantné. Laura je dosť otrepané v sučasnosti ale myslim že je to meno ktoe sa neda povedať škaredo. A zdrobneniny ako LAurika, Lauri,Lauruška, Laurinka,Lola su pekné. U mňa v súčasnosti vyhráva meno Cynthia-Lara.

ja39

LAURA
Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Ženy s týmto menom majú v sebe niekoľko tajných svetov a dlho trvá, kým nájdu samé seba. Pretože sú zmätené zo svojich túžieb, plánov a cieľov, ťažko im môže niekto iný porozumieť. Stále menia svoje nálady, nedokážu v mladosti žiť v harmonickom a trvalom vťahu. Až keď si sami ujasnia, čo vlastne chcú a kam sa túžia v živote, či už profesionálnom, alebo súkromnom, dostať, až potom sa môžu uplatniť. Sú veľmi citilvé a neznášajú kritiku, každý vtip na ich adresu je pre nich urážkou a nikdy nič nezabúdajú. Dokážu sa hnevať na niekoho dlhé roky a až v starobe niekedy odpustia banálne slová, ktoré vôbec nemali význam. Keď majú jasno o vlastnom poslaní, rýchlo dosiahnu všetky svoje ciele, pretože majú logické uvažovanie a vedia sa rýchlo zorientovať vo svete, ktorý si zvolili. Toto meno je vhodné pre Levice, Baranky, Býčice, pretože tieto znamenia zmenšia ich rozpoltenosť a pomôžu Laurám skôr nájsť správnu cestu životom. Vhodnou farbou, ktorá by mala Laury obklopovať, je zelená.

ja39

Je vhodné pre znamenia Strelec, Vodnár, Lev, Váhy a vhodnou farbou je žltá. Diany nevedia nikomu povedať nie, vždy sa usilujú, aby každému okolo bolo dobre, aby sa ľudia cítili v ich spoločnosti uvoľnene a sebaisto. No ony samé bývajú veľmi podráždené, plné obáv z budúcnosti a dokážu sa trápiť pre slová iných aj dlhé mesiace. Dosť často sa pretvarujú, nechcú, aby iní vedeli o ich trápeniach a tak nemajú mnoho dobrých priateľov, či kamarátok. V láske sú veľmi odmietavé a dlho si vyberajú svojho partnera. Ako matky sú veľmi úzkostlivé a nevedia svoje deti nechať bez dozoru ani na chvíľu. Ich nervozita, obavy a stály strach z budúcnosti, spôsobujú, že je ich zdravie veľmi narušené a ťažko sa dožijú vysokého veku. Práve preto je potrebné dať toto meno veselému znameniu, ktoré nebude všetko brať z tej horšej stránky, bude vedieť oceniť dobrý vtip a aj kritiku prijať bez tragických pocitov.