Umele nechty - sekundove lepidlo

Nathali

Ja si nechty lepím s lepidlom od značky DIVINE a nechty mi vydržia dva týždne nejaké 2-4 mi vypadnú ale neni problém to nalepiť. Ešte používam sekundové lepidlo od DAVID GLUE a nechty my držia super a neničia sa mi .

Natalius176

Ja som si viackrát lepila nechty so sekundovým lepidlom a nič mi to nespravilo s nechtami neuškodilo práve naopak nechty mi spevnilo a nemalo sa len dosť skoro sa nechty odlepovali a nechty prilepené sekundovým sa dajú jednoducho dať dole nechet stačí podvážiť napr. Zoberiem nožnice a budem pomaly dávať z boku pod umelý nechet a nakoniec ho odlepim

viki00852345

Ahojte mozes to pouzit lebo sekundove lepidlo je vlastne to iste ako pouzit normalne lepidlo na nechty. Ale odporucam iba pouzit co najmenej krat tkz max 2 krat a ptm si kupit normalne.

viki00852345

Ahojte mozes to pouzit lebo sekundove lepidlo je vlastne to iste ako pouzit normalne lepidlo na nechty. Ale odporucam iba pouzit co najmenej krat tkz max 2 krat a ptm si kupit normalne.

Bbbbbbvermi

Skodi to velmi na pecen vsetko cez necht tak ako ak cez kozu vsiakne a prenika do organizmu(do pecene) a cez necht 2x tak silno...takze neodporucam :/

patka1111

Ahojte, prosim chcela by som sa spitat v umelych nechtoch je lepidla malo a preto my casto nevyjde a preto by som sa chcela spytat cim by som si mohla zalepit nechty ??? Dakujem :D