Skúsenosti Herbalaif

RNG

Ludia, uvedomuje te si, ze ked niekto na doplnkoch zaraba, niekto iny(zakaznik) musi stratit?
A tak je to so vsetkymi "Dealerami"?

miku

gabika 4/11/2006 o 15:00 odpovedám na tvoj mail, ako ohováráš firmy ktoré menuješ. Mala si možnosť vyskúšať tieto produkty týchto firiem ? Ja áno, lebo 12 rokou spolupracujem z jednou z týchto firiem a môžem len povedať, že veľmi úspešne. Pomohol som veľa ľuďom, a sú veľmi spokojný. Nerád sa vychvaľujem, lebo samochvála smrdí, ale jednému malému chlapcovi som pomohol od kožných vyrážok, a očom to píšeš tie bludy ahoj miku

vevusik

herbalife, kamaratka ho berie, schudla azmensila sa jej prdelka :)
aaj ja som sa na to dala, kupila som si kokteil(ktorý mi mal vydzrat na mesiac a bolo mi povedane, ze si mam davat dve lyzicky kopcovito, rano aj vecer ako nahradu jedla.)asi tyzden som teda rano nejedla ani vecer, zacala som byt velmi nervozna.nekludna. a zacal sa druhy tyzden, pozriem do plechovice, a tam uz len polovica..HLAVNE ZE MALA VYDRZAT NA MESIAC, NEVYDRZAL ANI NA TYZDEN. TAK SOM NAPISALA TOMU SVOJMU PORADCOVI, A ON NA TO..ZE TAK NECH ZNIZIM POCET LYZIC, A NIE KOPCOVITO....DOBRE na tom zara baju...a nepomohlo mi to...

gigi

ahojte vsetci! ja musim pridat pozitivny nazor ... mala som upenlive bolesti hlavy, nic mi nezaberalo.. siahla som teda po produkte od Herbalife. vola sa Tang Kuei. uzivam ho uz 6 tyzden a odvtedy ma ani raz nebolela hlava. som s nim maximalne spokojna.

007

Ja som to brala osobne a možem potvrdiť,že väčší sajraid som nemala.Brala som to ako mi bolo povedané/podotýkam presne/a vobec to nepomohlo.akurát som si dodrb.organizmus a klučky od záchodu som si podávala.A kto sa tu pýtal na zárobok...?!táká tu nepadla otázka.a čo takto www.stop-herbalife.szm.sk

mijka

ten herbalife poznám, môj otec si tie prípravky kupila pred pár rokmi, za všetko vysolil vyše 4 tisíc sk...ale výsledok, žiadny pozitívny..takže tak.
my s tým dobré skúsenosti nemáme.

johny 5

akoze ludia kecate hovadiny......
uplna blbost ano je pravda ze prehanaju liecebnu silu vyrobkov...aj to ze zamestnavaju uplnych magorov co idu iba po peniaze...VITE kolko sa udrzi distributorov aspon jeden rok? statistika je z 7000.....9!!!!!!!mam tam vela znamych a zarabaju velmi slusne peniaze....a hlavne jejich klienti su velmi spokojny ani jeden nepovedal zeby mu to niako nepomohlo alebo nebodaj uskodilo....To ze je to drahe...no to je pravda je to predrazene ale co dnes nie je???ved dnes platime za vsetko no a Herbalife si nechava zaplatit viac.....zapamätajte si ze ked mate vyrobok Herbalife treba dodrzat hlavne kedy si ho vziat ...nato je hlavne vas poradca..!!!

takmer

Asi pred 10 rokmi keď som bol chvíľu nezamestnaný, tak som sa skoro na to nechal nachytať. Myslel som, že by to mohlo byť dobré zamestnaniel. Vtedy som bol na niekoľkých stretnutiach, aj mimo bratislavy. Silne nás presviedčali, aké perfektné výrobky predávajú ... a koľko na tom zarobíme.
Dosť som váhal, lebo som sa nedozvedel odpovede na niektoré moje otázky, ale ešte som tomu dával šancu. Však keď som mal ŠANCU dopracovať sa k miliónom a miliónom, tak taký obchod netreba hneď zahodiť :)!
Na prezentáciach vystupovali mnohí ľudia, každý mal mnoho problémov, ktoré pomocou prípravkov Herbalife vyliečil ...
Mnohí, ktorí boli na stretnutiach sa po takýchto prezentáciach odhodlali a vstúpili so systému.
Na to, aký je to celé podvod som prišiel vtedy, keď už som bol takmer aj ja rozhodnutý zúčastniť sa toho. Išiel som ešte na poslednú prezentáciu a čo som nevidel ? Záujemcovia, ktorí boli so mnou na jednej inej prezentácii asi 2 týždne predtým už vystupovali a presvedčovali ostatných, ako im prípravky počas užívania za posledné 3 - 5 mesiacov veľmi pomohlo, ako sa im zlepšila kvalita života ... Pritom pred tými dvomi týždňami ani nevedeli čo herbalife je, boli to takí istí zvedavci ako ja, len sa stihli skôr rozhodnúť. Za dva týždne z nich vykresali odborníkov na presviedčanie :)
Nikdy na to nezabudnem a už sa systémom MLM vyhýbam ako sa len dá.

gabka

Herbalife, Amway,Avon Oriflame su firmy zneužívajúce MLM. Treba si na nich dávať pozor a vôbec s nimi nekomunikovať.Majú predražené výrobky.Ktoré často viac uškodia ako pomôžu. Čo sa týka chudnutia je lepšie cvičiť, mať správnu životosprávu snažiť sa byť malo v strese.