Skúsenosti Herbalaif

momo28

skusenost nasej rodiny: mamina papala herbalife a schudla za rok 18 kg ALE!!! obmedzovala sa v strave, zvysila pohyb a uplne vylucila sladke. ziadne take, ze jest sa moze cokolvek. pat rokov neskor (pribrala z dovodu nestastia v rodine) opat skusila HL, lenze nic ine nerobila a viete kolko schudla? ABSOLUTNE NIC!!! ja s otcom sme ho jedli tiez a opat velke nic. takze co sa tyka chudnutia, jedine co pomaha zarucene je zmena stravovania a pohyb. dnes to uz viem stopercentne.

panča

hej, je to propagacia zdraveho zivotneho stylu...vo velkom sa propaguje, ako Mark H. trpel ked mu mamina zomrela po predavkovani tabletkami na chudnutie..co myslite, ako zdravo zil on, ked zomrel na predavkovanie liekmi ? vyrobky nie su zle, ale funguju len ked je dodrzany pitny rezim (vtedy funguje vsetko, ze ?(. A kozmetika je tiez celkom OK, zboznovala som jeden parmem od nich, ktovie, ci este existuje..a ceny sa znizia, ked sa zaregistrujete

cat

ja mam dobru skusenost, tak s kokteilom-beriem ho ako doplnok po sportovej zatazi, ako i s kozmetikou :)produkty nie su lacne, ale je to hlavne vecou slovenskeho trhu, v zahranici vyjdu omnoho lacnejsie a hned sa na to ludia inak pozeraju. ..

D_nika

aj ja pridavam pozitivny nazor. moj otec, ktory neuveri na nic, vyskusal herbalife a neskutocne mu pomohol. ja to idem skusit tiez, pretoze mam neskutocne vela nabalenych zdravotnych problemov. a myslite si kto chcete co chcete, ale pozrite sa na tento system... vy ohovarate dealerov, ale nik sa nepozastavi nad tym, ze obchody sa tiez nabaluju na tom, ze tam nakupujeme... a co lekarne? drogerie? si pozrite rozdielne ceny a to, aky maju mesacny obrat!!! a preco nenadavate na nich, kolko z nas vytahaju penazi? lebo maju viac a lacnejsich vyrobkov, ktore stoja za prd? alebo take tesco, ktore nam hodi 4. triedu mandarinok za 12 korun a my sa ideme potrhat za tymto "uzasne zdravym jedlom" ako pre prasiatka???

D_nika

aj ja pridavam pozitivny nazor. moj otec, ktory neuveri na nic, vyskusal herbalife a neskutocne mu pomohol. ja to idem skusit tiez, pretoze mam neskutocne vela nabalenych zdravotnych problemov. a myslite si kto chcete co chcete, ale pozrite sa na tento system... vy ohovarate dealerov, ale nik sa nepozastavi nad tym, ze obchody sa tiez nabaluju na tom, ze tam nakupujeme... a co lekarne? drogerie? si pozrite rozdielne ceny a to, aky maju mesacny obrat!!! a preco nenadavate na nich, kolko z nas vytahaju penazi? lebo maju viac a lacnejsich vyrobkov, ktore stoja za prd? alebo take tesco, ktore nam hodi 4. triedu mandarinok za 12 korun a my sa ideme potrhat za tymto "uzasne zdravym jedlom" ako pre prasiatka???

belo

Skúsim dať námet na zamyslenie.Ak Vám niekto nepovie všetky obchodné podmienky na začiatku,neviete aký sortiment produktov budete predávať a za akú cenu(nemáte k dispozícii cenník) a postupne z Vás ťahá peniaze za rozhodovací,potom za štartovací balíček,tak uvážte,či je to seriózne.Ak sa do toho už niekto nechá vtiahnuť,niekto oželie finančnú stratu a niektorí,aby si stratu vynahradili sa stanú horliví manipulovatelní predajcovia ochotní predávať produkty aj za cenu klamstva a lží.