VLASY...ako ich spevnit, aby nepadali

Príspevok v téme: VLASY...ako ich spevnit, aby nepadali
sissssa

Ahojte, za posledny rok aj nieco mi ubudlo dost z vlasov a chcela by som ich vratit do povodneho stavu. Pocula som o vseliakych pripravkoch, skusala som sampony, mam aj nejake tabletky, no budem rada ak mi poviete co pomohlo vam, nech zbytocne tolko neexperimentujem. Teraz som si kupila zihlavovu vodu, som zvedava ci pomoze. Taktiez som nieco pocula o pozitivnom ucinku carnitinu na vlasy, no neviem ci je to pravda. Za vsetky rady vopred thnx :)

swistica

Ja som zvykla ako prevenciu vypadavania vlasov uzivat Forcapill. Velmi dobre tiez ucinkuju olejceky od znacky Khadi.

Lennyx

pomohla vam ta aloe ? mne sa velmi neujala a tak som musela hladat dalej a kvoli kolenu som sa hecla do kolagenu a ten pomohol citelne ... uzivam collalloc na rano a vlasy aj nechty mam pevnejsie

veronika

ja ked ich mam v gumicke a potom si ich rozcesem tak mi vypadne hadam milion naraz :)

ale kupila som si od harmony line vyrobok - krasa zdravych vlasov a o taky mesiac som mala nechty ovela pevnejsie. vlasy sa zatial neprejavili, ale to chce asi dlhodobejsie uzivanie.

miska2008

Ahoj mala som taký istý problém.Stačilo mi raz začesať hrebeňom a vypadlo mi hádam tisíc vlasov tak som radšej zopola vlasy do gumičky a málo kedy som sa česala.ale už to tak nieje a pomohla som si niečim čo by som poradila aj tebe a to som vyriešila za necelý mesiac.ak máš éotazky napíš mi na mail.pa