Moze dojst k orgazmu aj bez dotyku (otazka?)

delinka

Jasné že môže dojsť, orgazmus zo sna môže zažiť skoro každý, väčšinou také niečo býva okolo 4, 5 hodiny ráno, kedy sú tie spravné hormony v najvyššej hladine.
A čítal aosm článok, existujú ženy, ktoré dokážu vyvrcholiť aj 10 krát za hodinu bez dotyku a dráždenia, postačí im kludne len malé vzrušenie. no ale to už je choroba, a tieto ženy tým trpia.no však je ich podstatne menšie percento ako tie, ktoré nikdy vživote orgazmus nezažijú

lauraoo

no ja som este zabudla povedat ze tie sny s orgazmom zacali az tak asi od 6 mesiaca tehotenstva a teraz neviem ci to skoncilo alebo este bude pokracovat na to som zvedava a ten pocit jé presne ako opisujes

lessia

lauraa-- s tym spankom , to zazivam aj ja.comu vobec nechapem!este som sa s nikym nestretla, co sa dokaze spravit vo sne.mne sa to tiez sniva, je to uuzasny orgazmus a potom sa zobudim,tak to normalne aj citim,som citliva na dotyk tam dole a srdce mi silno busi...je to zaujimave!

stanley1

ja som chalan .. a ked som bol mensi ked som mal asi 14-15 rokov tak som sa vedel spravit tak, ze som sedel a stehna som silno tlacil k sebe.. stacila 1 abo 2 minuty a bolo..

lauraa

vzdy som si myslela ze je to blbost ale kedze sa mi to stalo tak vravim ano moze stalo sa mi to niekolko krat pri maznani ale len pri jednom muzovi teraz uz nie a este v spanku aj ked to nechapem je to mozne

ShaulaThalit

Ahoj... neviem, ale pocula som, ze jedna zena dosiahla orgazmus len tym, ze si trela stehna o seba.... ale v podstate by som povedala, ze tantricky ano...