Moze dojst k orgazmu aj bez dotyku (otazka?)

peeter

Adamkrt je tažke o tom pisat v literature a npr v Tantre je tomu venovaných 9 kapitol tak keby som ti mal o tom tu pisat tak by to bolo dost na dlho..ale v skratke musis uviest priatelku do stavu pokoja a uvolnenia potom musí vediet ovladat myslou svoje telo napr.prenašanie tepla po tele mala by vediet ovladat svoje všetko svalstvo aj to tam dolu a potom je to už jednoduche teplo s tela si sustredi na klitoris a vmušličke bude pracovat svalstvo ...to je tak v skratke ale tieto cviky trvaju približne mesiac lepšie žiačky to zvladnu aj za dva týždne...

peeter

fraska može to to byta aj tantricky ale to to si musite s partnerom nacvičit a spoločne cvičenia trvsju zo dva týždne vaše tele a duše sa musia spojit v jedno a je to dost naročne ale o to krajšie telepaticky ...neviem nepoznam takeho telepata čo by to dokazal na dialku žene niečo take sposobyt...moj recept je cez telefon ked partner nie je pri tebe a ty si sama v prijemnom prostredi prijemna hudba a on ti rozprava čo by s tebou robil len je to tom ako to rozprav a o tvojej zdržanlivosti aby si sa sama nedodykala svojích erotogenych zon.no proste aj to je dost naročne hlavne na partnera aby ta vedel spravne naviest a nadstavit tvoju mysel na spravnu hladinu..a ked to už budeš vediet ovladat tak ver že to stoji za to to ti mžu potvrdit aj moje žiačky ktore ho teraz dosiahnu kde kolvek a kedy kolvek...

dellya

áno dá sa.. orgazmus je len o psychike ..

mne sa velakrát stáva, že dosiahnem orgazmus v sne :) a tam dole sa vôbec ani nedotknem a zobudím sa dosť spotená, vlhká a srdce mi búši o dušu :)) krásny budíček :))

Peeter

Všetky mate v podstate pravdu da sa dosiahnuť viacerými spôsobmi,ja mam na to svoju osobnú skúsenosť ... Mal som raz priateľku s ktorou som učil a experimentoval som s ňou aké spôsoby orgazmov sa dá u ženy dosiahnuť...bolo ich dosť,ale dokázal som ju naučiť,to že ten orgazmus bez dotyku si dokáže navodiť sama kedy koľvek a kde koľvek,tak že sa to da a Ela si ho veľmi chváli lebo do tedy mala sex len ako z manželskej povinnosti..A teraz ma orgazmus kde chce či čaká u doktora alebo cestuje vlakom,atď.ale najlepšie je to že sa už tak vytrénovala že si vie určit aj aky ma byt silný no proste šikovná žiačka.tak to je moj poznatok na tuto temu....

danuska123

DA ! mna rok a pol nevedel urobit priatel pri sexe, vobec. vedel iba oralne a potom som sa robila ja sama..aa teraz mam noveho priatelaa aaaaaa vecer som v postielke na neho spominala a bez akeho kolvek svojho dotyku som zazila taku orgazmus ako nikdy v zivote..pri myslienke...ciiize znesky orgazmus jee fakt v hlave :)

sid

mne sa to uz stalo.s partnerom sme sa len nezne bozkavali,boli sme nahy,"nadrzany",ale vobec sme sa nedotykali tam dole.ja som bola tak vzrusena a tak som po nom tuzila,ze som sa fakt urobila.ale ja mam ten "malinky problem",ze som velmi "mokra"a aj sexuchtiva,takze ANO DA SA TO...