pasomnica

aljoška

Moj manžel mal kedysi dávno pásomnicu,takže s tým mám osobnú skúsenost.No a deti tiež mali mrle,to zvykne byt bežné.Dajte vediet ako to dopadlo.V stolici by to malo byt vidno.

kacka

pozerali sme si tie obrazky,no sestra to vzdala ostalo jej spatne.ani sa jej chudato necudujem.je to strasne.zajtra vybehneme kupit ten sirup,dufajme ze zabere.a vy stim mate neake skusenosti al odkial otom tak viete?ale ajtak vam dakujeme za radi.a pupok ju neboly ale konecnik svrby.ak budete moct napiste.a mi vam urcite dame vedet vysledok.

aljoška

Skus si cez google vyhladat pasomnicu.Určite nájdeš aj dajaké obrázky a budeš vediet porovnat.Teraz sa na chvilu vzdialim.

aljoška

Celá pásomnica može mat aj 10 metrov a skladá sa z článkov.To čo on vystieral bola celá pásomnica.To čo píšeš ty budú najskor mrle.A nemá bolesti okolo pupka?To zvykne niekedy bývat alebo v noci svrbiet konečník.Kúpte si to pyrvinium,to je na mrle a hlisty dobré.To jej bude stačit.

kacka

dik ze mas namna nervy,ale nevieme to stale pochopit a porovnat,ten clanok je to co ten chlapik polozil na travu a meralo to viac nez on?cez 2metre?ak to je to tak to potom neni ono.neviem ti to presne vysvetlit,uz nam to je trapne.ale pokusim sa:vychadza to cez konecnik niekedy aj cez stolicu.ma to asi1cm,biele ale ploche to asi neni

aljoška

Mrle sú drobné chrobáčiky,hlisty sú dlhšie ale tenké a pásomnica je ploská,na širku može mat aj 4-5 mm.

aljoška

Ved ale ja ti hovorím,že ak si videla ten dokument tak ten chlap čo vyšla z neho tá pásomnica ukazoval ten jeden článok.Nie že ho máš ty na ruke.čo by som si robila srandu,ved čitaj čo píšem.A napísala som ti že ten článok má tak 3-4 cm,tak vari vieš porovnat či to bolo také dlhé alebo nie.Ale to je v postate jedno.Skúste najprv to pyrvinium.

kacka

aljoska,neviem ci si stoho robis srandu,ale ja cem pomoct a berem to za vaznu vec.a nevidela som to v ruke ale na toalet.pap a chrobak no nebol take biele male a tancujuce xi

aljoška

To so si videla pasomnicu.A ukazoval na ruke aj jeden članok tej pasomnice.Tie mrle alebo hlisty sú ako také chrobáčiky,pásomnica má ploché články.A lepší je asi ten Vermox.Neviem či potom pri pásomnici sa neužíva aj viac tabletiek naraz.To je určite napísané v letáčiku.Lebo ten vermox sa užíva tak 1 tabletka,ak si dobre pamatám za 4 týždne dalšia a potom ešte asi za 6 týždnov.Ale to už presne neviem.