ako sa naucit anglicky?prosim pomoc

Príspevok v téme: ako sa naucit anglicky?prosim pomoc
tragedy

ahojte, moj priatel sa potrebuje naucit po anglicky. je pracujuci clovek, robi od rana do vecera, a ja ho to naucit nedokazem:( v skole sa ucil len nemcinu, takze nema ani len zaklady...
mate s tym niekto skusenosti??
myslite ze pomoze nejaky kurz?
alebo kniha pre samoukov?
alebo psychowalkman?
prosim o rady a skusenosti:) dakujem

kalvin

Recently, I discovered a lot of helpful information on your website, particularly this blog page. There are many comments on your articles. I appreciate you sharing.
malang.com.au

kalvin

Recently, I discovered a lot of helpful information on your website, particularly this blog page. There are many comments on your articles. I appreciate you sharing.

maxi dresses

kalvin

Recently, I discovered a lot of helpful information on your website, particularly this blog page. There are many comments on your articles. I appreciate you sharing.

maxi dresses

Bruce

Learning any language is no more difficult. Or is it up to you, how much time are you giving to that language? I learned English myself: and it's quite easy. I do dance competition in usa. For this work you need an English professional & this is my site to organize dance events www.hcdance.com

DissertationUK

I will become your friend and it will be very beneficial for you because I am an expert writer and my job is to provide dissertation help UK to the students. So you can also take assistance from me in completing your assignment or www.dissertationwritingace.co.uk

JulkaN

Ahoj snejty, prepáč, ale tvoju otázku som nevidela. Nezapísala som sa v tej diskusii na odber upozornení. Už som tvoju otázku našla a odpovedala ti. Nech sa ti darí.

snejty

Julia zase robis reklamu? Vzdy pises len k temam o jazykoch, ale hlavneze ked som sa ta minule pytala otazku, tak si ani neodpovedala. Klasicky model, vlozit hypertextovy odkaz a byt spokojna.

JulkaN

Keďže je to pracujúci človek a očividne nemá veľa času nazvyš, tak by som sa pozrela po nejakom online kurze. Osobne som sa naučila už tri jazyky cez Speaking Friends. Začínala som tiež od nuly, takže môžem povedať, že to funguje. Za vyskúšanie nič nedáte (je to na prvých sedem dní zadarmo), takže tým by som začala: www.speakingfriends.com

janiiik

práve ma v práci povýšili a musím vedieť po anglicky, ale mne tá angličtina vobec nejde, prosím poradte mi ako sa ju naučím

fialocka

Ja by som sa tiez priklonila k nejakemu kurzu, kedze si za tie hodiny zaplati, bude "nuteny" tam chodit, robit si ulohy... doma sa clovek donuti ovela tazsie, nic ho nenuti. Najlepsi by bol asi sukromny ucitel, alebo kurz kde maju mensie skupinky ludi, vo velkej sa strati a nebude nuteny komunikovat. A mal by sa snazit byt s jazykom v kontakte co najcastejsie, cim viac tym rychlejsie sa do toho dostane. Anglictina je lahka, tak drzim palce! :)