DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY

Príspevok v téme: DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY
dudlik

Ahoj...
Uz cez rok mam opakovane zapaly posvy.Ziadny zo siestich gynekologov ma z nich nevie dostat, stale ju mam bud zapalenu alebo ma pali zvnutra. Vyskusala som uz vsetko. Kazdy babsky ajodborny recept. Preto mam inu otazku - nepoznate nahodou gynekologa v Ba, ktory sa na taketo zapaly specializuje? Budem vdacna za kazdy radu...

agata12345

Ahoj. Kup si betadine a a zmiesaj ho s mastovym zakladom, ktorý viaže vodu - opytaj sa v lekarni aký tam majú - môžeš si vytestovať koncentráciu, aby ťa nepálilo... - je to niečo podobne ako betadinove čipky, ale nie tak silne . Ja som si nechala napísať aj tie čipky, ale ma štrašne pália. A prerevať celú noc od pálivej bolesti nie je nič príjemné.
- davam si to tak 10 dní večer 2 ml, a mam chvíľu pokoj.

nezaregistrovana

Ked ti nevie pomoct a poradit leker , ako ti pomozu ludia ? Sú to hajzli vyjebaní aj te lekárky...Vlastnej rodine pomahajú a radia .Mi všetci ich živíme.Smradi zlodejskí.

trixi

skus prípravok TANTUM ROSA kúpiš v lekarni bez receptu a urob si vyplachy, mne to pomohlo a kup si hne aj aplikator k tomu

dudlik

Nie, nijake ine zmeny nepozorujem myslim.Len toto.Palenie,stipanie,furt dokola.Obcas tam mam trhlinky, obcas uplne suche skratka totalne nezdrave...Tych mydiel som uz skusila, aj zahranicnych, najlepsia je vlazna voda, kamilky a tak.Ale nevylieci to.Nic.V poslednej dobe tam mam len streptococa agalactiae a nejde mi znicit.Uz fakt neviem.

medicka

Dudlik, tvoj problem sa nemusi tykat prave len posvy, moze to mat povod aj v niecom inom, co ti sposobuje taketo problemy... spozorovala si na sebe aj nejake ine zmeny...?

brunca

velmi davno som tiez mala take problemy ale od kedy pouzivam specialne mydlo na intimnu hygienu a nemam sex.partnera je vsetko ok. este taky dodatok-partner by mal byt pred sexom cisty,umyty a ruky hlavne. neuzivas nejake lieky?? zvykne sa to stat z nejakych antibiotik.fakt uz neviem. chuda,mas to tazke.

dudlik

Ach baby ziadne mydlo nepouzivam...Pouzivala som na intimnu hygienu,ale vysusovali a drazdili etse viac.Najlepsia je cista voda.Bavlnene nohavicky, ziadne tampony, tanga, sladke,ja setko uz viem :-(.Partnera mam uz dva roky toho isteho a je otestovany zo vsetkych uhlov...Nic tam nema:-(.Pol roka sme koli tomu spolu skusali nespat a aj tak to pretrvavalo,takze sexom to neni,..