DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY

Príspevok v téme: DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY
dudlik

Ahoj...
Uz cez rok mam opakovane zapaly posvy.Ziadny zo siestich gynekologov ma z nich nevie dostat, stale ju mam bud zapalenu alebo ma pali zvnutra. Vyskusala som uz vsetko. Kazdy babsky ajodborny recept. Preto mam inu otazku - nepoznate nahodou gynekologa v Ba, ktory sa na taketo zapaly specializuje? Budem vdacna za kazdy radu...

janík

zápaly čínska medicína vysvetľuje ako prehriatie pečene a toto sa prejavuje pálením v pošve-schladiť ju a bude pokoj-akupunktúra

qwertaka

a inak ti co si robite kupele zo soli a octu a tak...to vas nestipe< bo mna by urcite hej, ja to mam take vysusene

qwertaka

mam tieto problemy uz pol roka, v kuse, nie opakovane, mam zapal, nepomohlo mi NIC od doktorky, pijem lapacho, jem probiotika, zdravo sa stravujem a stale toto...poradte...PROSIM!

dena260

Pridal:
suši
12/12/2006 12:45
ahoj reagujem na tvoju poznamku, chcem s ata opytat co znamen aak nahodou taketo problemy pocitujem co to znamena???

neviem

Máte gynekologické problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

vonkajsiavyziva

Ja by som ti odporučila doktorku v Ružinove, videla som, že tam majú nejaké tie odvetvia gnekológie, skús sa tam popýtať.

dudlik

Ketinka,mala som nieco lepsie - Gynoflor,to je to iste len aj s estriolom,mala som ho TRI MESIACE a nic. Floragyn som uz tiez mala.Testy na chlamidie mam za sebou.A ine problemy nepocitujem :-(.Tot odpovede..