DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY

Príspevok v téme: DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY
dudlik

Ahoj...
Uz cez rok mam opakovane zapaly posvy.Ziadny zo siestich gynekologov ma z nich nevie dostat, stale ju mam bud zapalenu alebo ma pali zvnutra. Vyskusala som uz vsetko. Kazdy babsky ajodborny recept. Preto mam inu otazku - nepoznate nahodou gynekologa v Ba, ktory sa na taketo zapaly specializuje? Budem vdacna za kazdy radu...

dudlik

Problem je ze my mame len sprchovy kut...Skusim to, ale neiem ako sa mi to dostane dovnutra, neviem ci to zvonku nie je zbytocne...ale vyskusam :-)...Furt hladam na internete odbornika. Bratislava je velka, nemozem uverit ze by sa ziaden gyndos nespecialnizoval na zapaly posvy...

liana

Ahoj Dudlik, az dnes som sa dostala k netu a k tej soli..
Ja si napustim vanu (podla mna nestaci len ked do lavora) - taku vodu v akej obsedim a nasypem len 1kg obycajnej kuchynskej soli a posedis si v tom kupeli. Neboj sa toho, sol je lieciva a neuskodi. Ja sa citim naozaj lepsie, pomaha a pomohlo mi to k lepsim vysledkom. Drzim ti palce a verim ze aj tebe bude lepsejsie. Papa. Neboj hlavu hore, budes OK! Liana

sahia

ja mam tiez chronicke zapaly vajecnikov az mam lavy znetvoreny a stale napuchnuty.Najlepsi je sukromny lekar v Piestanoch v centre a este za 550sk tak vam pomoze!!!!Urobil mi vyter z krcku a vysiel zapal ked som sa pytala ze co mi na to da,tak ze to nic nie je a ze lieky si mam ist pytat mojmu gynekologovi.To by este nic nebolo,z chronickeho zapalu mi vymyslel endometriozu a strasil ma ,ze som bola hotova na nervy.Ze nech nejdem do PY nemocnice ,ze on ma znamych v BA urobia mi endoskopiu za 36000sk!!!!Vsak treba klamat a strasit. este stastie ,ze som sla aj inym lekarom.Druhy lekari mi povedali ze mam obycajny chronicky zapal a nie ziadnu endometriozu.

dudlik

Mne ale ten test uz robili, chlamidie nemam :-(.Baby nepoznate nejakeho fakt doberho gynekologa, ktory by sa o mna vazne zaujimal a urobil vsetko potrebne? Ja uz som v koncoch z toho, stale sa mi chce len plakat.

suri

Dudlík, s tými chlamýdiami to nebude presno ako tvrdíš, tie bohužiaľ samotný Sumamed na niekoľko dní nevylieči. Ak chces vedieť o svojich problémoch viac a naozaj sa vyliečiť tak si pozri stránku - českú www.chlamydie.info. Tam sa dozvieš všetko. Tam sa dozvieš aj ako liečia chlamýdiu v zahraničí a nie je to nejaká krátkodobá liečba. Tie tvoje problémy sú totiž typické pre chlamýdiu trachomatis. A ver mi ty ich máš v tele živé.

dudlik

Gaga, ten vyter mi uz robili a naviac na chlamidie som brala uz Sumamed,aj keby som ich mala,uz by som ich mat nemohla,su mimoriadne silne antibiotika...Liana,robievam si kazdy vecer sedavy kupel v harmanceku+zensky caj a davam si tam trochu manganistanu draselneho,tak mi jedna gynekologicka poradila...mozem skusit pridat aj sol...kolko asi ale mam dat,tak na 1 a pol litra vody aby mi to neublizilo ?

liana

ahoj. mala som asi 4 roky tieto problemy a prisla som na liecbu sama, kedze mi pomahalo more kazdy rok tak som skusila vanu - 1kg soli - proste kupel, sadla som si tak na 15 minut a von, vzdy vecer a tak raz za tyzden. Po roku na preventivke som mala uz uplne fajne vysledky. Neboj, budes OK. papa liana

aga

Ahoj dudlik
mala som presne tak isty problem, vyse roka, pritomnost streptoca agalictae naznacuje vaznejsiu infekciu, ktoru bylinkami nevyliecis, Chod ku gynekologovi
a tresni na stol nech ti urobi specialny
vyter na chlamidie{tampon davaju do flasky s tekutinou{ Oni to lekari / svine zbezne nerobia, snad iba znamim
Mne prisli vysledky / ureaplasma urealyticum a jediny liek co nato zabera
je Klabax. Daj preliecit aj partnera
aj ked bude tvrdit, ze mu nic nie je.
Tak vela zdaru a napis ci sa ti ulavilo.

dudlik

To su setko opat veci co som uz vyskusala :-(.A zivotny styl? Mopj priatel je moj prvy a posledny. Je otestovany snad kazdy mesiac. Pol roka sme spolu nespali a stav sa nezmenil.Zdravo sa stravujem, davam si na seba pozor.Takze tie recicky ktore viedol nick realita mi vazne nepomahaju, prosim odpustite si to...

realita

Kedy si konecne ludia uvedemia, ze za vsetky choroby si mozu sami? Co tak zmenit myslenie asi niekde robis chybu ked trpis....a kedze je to zenska oblast najskor mas nejaky problem s muzmi...skus zmenit pristup, zmeni sa aj zdravotny stav. A nezhadzujte vinu ne niekoho, kto vas nedikaze vyliecit...len vy sami to dokazete!