chudnutie bez peciva

janinka22

baby naozaj to funguje... ja som to tiez skusila vysadit pecivo,chleby, nagety a bez namahy som schudla inak jem normalne ovocie zeleninu maso polievky len pecivo nie

CNC

ano to povie vacsina odbornikov na vyzivu ze nejedzte pecivo... a ono to u niektorych funguje...preco? lebo to pecivo su kalorie a vlastne ked ho vyradia tak pridu o tie kalorie a ak su niekde na hranici kalorickeho nadbytku tak chudnu lebo niekedy staci aj tych 400kcal z peciva ktore prijemete cca...a za dalsie vyradit skor glukozovo fruktozovy cukor po ktorom ked nebudete mat nejaku namahu ze ho aj spalite tak ide hned do tuku cize aj niekto kto skoro nic neje moze byt tucny ;) pohar coly sem, nejaky keksik tam a den co den sa to zbiera..+ uplne maly prijem bielkovin a aj to malo svalstva ubuda + nejaky stres dlhodobejsi a zacina sa kolobeh chorob a liekov ktore potlacaju priznaky a uz je vsetko v kely...
no ako krasne som sa dostal od jedneho k druhemu...sorry za odbehnutie od temy

Ipsilon

Nuž, ono predstava chrumkavého chlebíka na jednej strane a súčasná predstava rapídneho chudnutia na strane druhej asi veľmi neide dohromady.
To je niečo podobné ako predstava práce v base a súčasná predstava bezproblémového "života" počas pracovnej doby. Tiež to asi veľmi neide dokopy.
Keď prestaneš jesť na nejaký čas pečivo, tak isto schudneš.
----------------------------------------------------
Ja sa tiež na to dám, aby som už konečne vyletel z hniezda. Hovoril som o tom aj svojej mame, tá mi povedala, že nech sa nebojím, že poletím nielen z hniezda, ale aj s tým hniezdom - ha, ha.

matej4

Ludia maju nadvahu pretoze prijimaju viac kalorickych jedal v dnesnej dobe ako je potrebne.... zacina to uz od deti ktore cely den sedia v skolach a na desiatu mavaju same sladkosti a cokolady .. potom sedave zamestnanie jedla vo fast foodoch sama pizza a nezdrave obedy... ludia uz ani nevedia ako chuti zelenina a ovocie.. inak vyradenie chlebu je dobra volba s pecivom to naozaj netreba prehanat...

MONK

Ahojte babenky,ja som už trocha vo svojom veku,mam výšku 158 a váhu 83,takže sa radim k baculkám.Samu ma to hrozne trápi ale kedže môj manžel super varí,tak je to takmer nemožné!Začala som teda tiež bez chleba,jem ale kukurične placky na aký koľvek spôsob,a s čím koľvek.Dufam že mi to vydrží a dám vedieť.