Problémy so spánkom dieťaťa

Príspevok v téme: Problémy so spánkom dieťaťa
helka

Ahojte,mám taký problém, že mám 16 mesačného syna, ktorý sa v podstate od narodenia budí minimálne 6x v noci, ešte ho kojím,niekedy sa len nacicá a spí ďalej,ale niekedy len tak plače,myslela som,že to po roku prejde,ale akosi sa to nezlepšuje,niekedy už idem len na zotrvačník,lebo ani cez deň toho veľa nenaspí,najviac dve hodiny,ináč je zlatý,nie je ani nervózny,ani zaplakaný,ďakujem vopred za rady a skúsenosti

veronika

mam 14 mesacneho synceka...prespi celu noc...od malicka rad vyspava.nikdy sa nezobudil viac ako trikrat v noci.v tomto som mala stastie.ale mam problem ho v noci uspat.poobede mi prespi aj 4 hodiny a potom vecer nie a nie zaspat.vcera napr.spal do piatej a potom vecer zaspal az o 23.00.nestava sa to casto,ale stava sa.niekedy zase zaspi o 19.00 a prespi celu noc.neviem ci si mam robit starosti.ak ma niekto podobnu skusenost,napiste prosim.

30mesacna

mam 30 mesacnu dcerku este ju kojim a v noci sa aj trikrat zobudi cez den spi dve hodiny,je moc recovo vyvinuta.tiez by som si priala aby prespala celu noc este sa to nestalo.