Problémy so spánkom dieťaťa

Príspevok v téme: Problémy so spánkom dieťaťa
helka

Ahojte,mám taký problém, že mám 16 mesačného syna, ktorý sa v podstate od narodenia budí minimálne 6x v noci, ešte ho kojím,niekedy sa len nacicá a spí ďalej,ale niekedy len tak plače,myslela som,že to po roku prejde,ale akosi sa to nezlepšuje,niekedy už idem len na zotrvačník,lebo ani cez deň toho veľa nenaspí,najviac dve hodiny,ináč je zlatý,nie je ani nervózny,ani zaplakaný,ďakujem vopred za rady a skúsenosti

evitka001

mogena prečítaj si ešte raz pozorne o čom nelka píše - má 4 mesačné dieťa, myslím že 4mesačné deti bežne spávajú v kočíku

mogena

evitka: je tam spominane, ze nespi v noci, tak beriem,ze nespi v postielke, nemysli, ze take velke baby spi v kociku. Inak spomina, ze je dobrucky. Nesmej sa! Nevies naco sa smejes. Mam uspechy a pomohla som ludom s rakovinou len tym ze som im dala typ na premiestnenie postele. Nieje sprvne ked si robis srandu z ludi. Ale ja odpustam, kazdemu.

evitka001

mogena nič v zlom ale vysvetli ako vyrieši geopatogénne zóny v kočíku, keď jej nechce spať ani tam :::::)))))))

mogena

Ivetka, skus to s tym psom a dbaj nato aby ste pri spani mali hlavu na sever a nohy na juh prinajhorsom hlava na zapad nohy na vychod.

ivetka

Caute,ja mam 2apol rocnu dceru,od roka a pol ma postel vo svojej izbe so starsou dcerou ale teraz sa mi tiez zacala budit v noci,vecer si musim k nej lahnut lebo inac nezaspi a to doteraz nebolo.

mogena

Mila Helka!
Ja si myslim, ze tvoje baby spi na zlej geopatogennej zone. Stavim sa, ze keby das do postielky macku tak sa jej tam bude pacit a pes by usiel kade lahsie. Skus prelozit postielku, kedy si mala naporuzi psa najde ti najvhodnejsie miesto na postielku pre maleho. Skus! Netrap male telicko.

nelka

ja ma 4 mesacneho syna a on mi nechce spat furt je hore ale on neplace! a ked ho idem uspat tak na hodinu zaspi a zase je hore nakojim ho a dam ho na gauc a hram sa s nim potom sa ideme preist von a sskusim ho uspat a on nic len sa furt na mna pozera a ked odidem tak zacne plakaz...... utisim ho a zoberiem si ho na ruky a furt a furt nespi---------chcela bi som od niakeho mileho cloveka poradit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!d akujem velmi pekne a vsetky babätka pozdravujem

evitka001

ahoj, môj syn bude mať onedlho 4 roky a takmer do 3 rokov sa budil v noci, občas aj 8 krát. Myslela som si že to snáď nikdy neprestane a z toho dôvodu sme si ho aj nasťahovali do postele, lebo často som už nevládala k nemu toľko krát vstávať. Teraz už spí celkom fajn akurát sa budí na cikanie. Ide sa sám vycikať a spí ďalej. Ja som pri ňom stratila schopnosť nepretržitého spánku a teraz sa budím niekoľko krát za noc aj keď on sladko spí. Chce to asi len vydržať kým sa to neupraví samo, takže pevné nervy s vašimi pokladíkmi aj keď priznám sa občas som už v noci chytala riadne nervy a vtedy som sa odsťahovala do inej izby a nechala ho spať s manželom, nech si aj on užije, prerušovaný spánok. Priznám sa že aj toto je jeden z dôvodov, pre ktoré váham s druhým dieťaťom - proste kto to nezažil nepochopí. Takže držím všetkým maminkám palce aby ich deťúrence dobre spali.

teta erika

Ahojte. Ja mam 4-rocnu dceru a 15-mesacneho synceka. Obidvoch sme uspavali v kociku (u maleho to stale trva) ale zato sa prebudi v noci len raz- Vypije mlieko a spi dalej. Zato dcerka sa budila stale. Davali sme jej mlieko, potom caj a niekedy sa zobudila len tak aby sme ju pohladkali. Takze to dopadlo tak, ze spava s nami na posteli. Malicky spi v postielke ale uspat ho musim v tom kociku. Mozno je tvoj syncek hladny. Skus mu dat este nieco zjest aspon hodinku pred spanim. Mozno by mu stacil cajik - alebo je to len zvyk. Skus mu uvarit medovkovy caj alebo ak nie je alergicky dat mu vypit pred spanim teple mieko s medom. Pomahalo to pri dcerke. Tak sa drzte a drzim palce aby ste sa lepsie vyspinkali....

jesika

Veronika tak ho nenechavaj tak dlho spať cez den.Ja mam sice už trojročnu dceru ale od malička ma svoj režim.V tu istu hodinu chodieva spať...Teraz ju nechavam poobede spať max.do pol tretej a večer ju ukladam okolo pol deviatej.Rano vstava do školky o siedmej.To je hroza aby bola do noci hore.Z toho ja mam ine nervy ked mi to niekedy spravi.Ved aj ty si potrebuješ oddychnuť.