14 a kvasinky??

Príspevok v téme: 14 a kvasinky??
cicusa

prosim vas mate niekto alebo mali ste niekto kvasinky??? .. je mozne ze ich mam aj ked mam 14 ??? .. strasne ma to tam dole svrbii a mam vytoky .. tie mavam sice casto ale to svrbenie je hrozne .. a este ma pritom aj boli v podbrusku ... mam dostat menstruaciu v tieto dni to moze byt aj tym .. poradi mi niekto ??

cocka

ahoj aj ja mam podobne problemy a mam vytoky ale nie kazdy den iba niekedy a tiez mi vobec ezapacha.a mavam svrbenie ale iba v noci ma to svrbi.a bojim sa .a tam dole to mam ako keby vyparene lebo co ale to uz trva dlhsie.viete mi niekto poradit?

janíča

baby,nebláznite.šup za mamou a na gyndu. nie je to bohvieako príjemné,ale chce to liečbu.viem o čom hovorím. tiež som mala tento problém ako mladá baba,ale bolo mi blbé to riešiť s mamou. po par dňoch to zmizlo,ale po čase sa to objavilo znovu a bolo to horšie a horšie... ked som konečne šla za mamou a tá ma vzala na gyndu,bolo už neskoro,bolo to chronické. neprejavilo sa to tak hned,dnes mam 32 a znepríjemňuje mi to život tak,ako si neviete ani predstaviť.napriek rôznym liečbam,ktoré tu nebudem rozpisovať. baby nebláznite,riešte to kým je čas sa toho zbaviť navždy... ako doplnok k liečbe ktorú vam da gynekolog si dokupte probiotika alebo nejaké laktobacily. držím palce!!!

Ivka 1

No to znamena,ze mas zvysene mnozstvo kvasiniek a sladkym im dodas silu. Skus konzumovat aspon raz denne jeden strucik cesnaku, najlepsie to bude na noc a pit tiez ten cajik c.2.