Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

14 a kvasinky??

Príspevok v téme: 14 a kvasinky??
cicusa

prosim vas mate niekto alebo mali ste niekto kvasinky??? .. je mozne ze ich mam aj ked mam 14 ??? .. strasne ma to tam dole svrbii a mam vytoky .. tie mavam sice casto ale to svrbenie je hrozne .. a este ma pritom aj boli v podbrusku ... mam dostat menstruaciu v tieto dni to moze byt aj tym .. poradi mi niekto ??

n....

ahoj:) práve včera keď už som chorá asi týžden... stáe mám nádchu a hlien stále prehltam z nosa :(..... a včera ma to začalo svrbieť.. hned som našla doma canesten krem môžem aj to používať????? a to že to môže aj do tých orgánov.. to fakt?? ako to zistím.?? lebo ja keď sa natahnem tak ma všetko boli ako nad pupkom a hlavne ma tahana lavo na boku.. niekedy. pod rebrom ako nižšie... a to ivka mna raz svrbel aj konečnik čo to môže snamenať už si to tu spominala a boli ma to aj pri cikani.. dakujem za moje odpovede

cocka

ahoj smajlik aj mne to pomohlo no ale ece sa liecim ale tazko povedat ...ja hlavne obmedzujem sladke,jem kazdy den cesnak a zajtr si idem kupit konecne ten gel na intymnu hygienu zeny...ale to urcite neni vsetko viesco skus si precitat do zadu nieco co pisala ivka a ine dievcata ...inak aj ja dakujem uz mi to pomaha ale ece to neni uplne ono ...dakujem zatiel papa

cicusa

takze pisem va asi po tyzdni .. vsetko to preslo .. nic ma nesvrbi nic ma neboli .. chcem sa velmi pekne podakovat ivke vazne si mi pomohla :) .. dakujem majte sa :)

cocka

a citala som ze sa tie kvasinky mozu dostat aj do zaludka ,pecene oci ci ust...a ako to mozem vedet ze to nemam aj tam?dufam z nie...

cocka

no lebo som to dostala a v vzdy som z tych vloziek taka vyparena akokeby a mozno to pomoze ece to nemam kupene ale mamina povedala ze mi to kupi aj ked mala pripomienky....asi si si vsimla

cocka

ja sem to povedala mamine a ona mi povedala ze si len namyslam a ze mmi nic neni lebo ona vedela o tych vytokoch ale ne o svrbeni a ja sem jej to povedala aze mi to kupi na tu osobnu hygienu.ale mi neveri lebo ona nemala nikdy take problemy...a len hovori ze je to z nachlydenia...ja to nezvladnem asi...ona mi nepomoze