14 a kvasinky??

Príspevok v téme: 14 a kvasinky??
cicusa

prosim vas mate niekto alebo mali ste niekto kvasinky??? .. je mozne ze ich mam aj ked mam 14 ??? .. strasne ma to tam dole svrbii a mam vytoky .. tie mavam sice casto ale to svrbenie je hrozne .. a este ma pritom aj boli v podbrusku ... mam dostat menstruaciu v tieto dni to moze byt aj tym .. poradi mi niekto ??

Ivka 1

Cocka kludne sa pytaj, ak viem tak odpoviem. Lepsie by boli sedacie - urobis si sedaci kupel do nejakej nadoby
do ktorej si mozes aj sadnut, polozis si ju do vane a posedis si v tom. Ak citis ulavu aj ked sa umyjes,mozes aj tak ale ucinok ma lepsi ten prvy sposob.

cocka

diki :D asi som uz otravna ale ece poslednu otazku mam a tie sedave kupele octove mozu byt aj iba ze sa umyjem s tym octom?lebo som to tak raz spravila ale zda sa mi to lepsie.

cocka

ano sak to je vsetko v poriedku uz ho neuzivam ja som bola stale pod kontrolou lekarov.a ece ze tato choroba na zenske organy?teda nemozem z nej byt nahodou neplodna?

Ivka 1

Cocka este k tomu Prednisonu. Uzivas ho aj teraz ? K neziaducim ucinkom tohto lieciva patri aj znizena odolnost voci
infekciam ale aj riziko vniku cukrovky u ktorej je sprievodnym znakom aj svrbenie v oblasti pohlavnych organov.
Mala by si sa porozpravat o tom s mamou
a ta by uzivanie lieku mala skonzultovat s lekarom.

Ivka 1

Cocka jeden alebo dva kolaciky Ti urcite
neublizia ak budes papat aj ten cesnak a
pit oreganovy cajik. Na tie sviatky sa da urobit vynimka ale samozrejme to neprehanaj a daj si skutocne len dva.