padajuce vlasy

lion

ahojte,aj mne kedysi padali vlasy.Strašne.Zredli mi asi na polovicu.Pomohli mi tabletky Priorin.Neviem presne cenu,lebo som ich mala zo zahraničia,ale počula som že sa už dajú zohnať aj u nás.Naozaj pomohli,vlasy mi narástli naspäť.Teraz mi každý hovorí ako mi zhustli.

moma

haló, prosím vás poraďte mi niekto pri vypadávaní vlasov. Za deň mi vypadne asi aj 500 vlasov, bola som už u kožnej, ktorá mi predpísala vodičku-ale vôbec nepomáhala, brala som aj zinok-samozrejme žiaden výsledok a ani vitamíny mi nepomáhajú. Trvá to už veľmi dlho a bojím sa, že zachvílu už nebudem mať vlasy! mám 17 rokov a krv mám v poriadku.

zed

Aj mne po schudnutí veľmi vypadávali vlasy. Dokonca až tak, že som musela zájsť ku kožnej lekárke, ktorá laboratórnym vyšetrením zistila, že mi skutočne vo zvýšenej miere, ako je prirodzené, vlasy vypadávajú. Predpísala mi zinok (v lekárni namiešaný) a na predpis vodičku na vtieranie. A upozornila ma, že do istej miery je vypadávanie po 25 - 30 roku veku už dedičné (=neodstrániteľné! - dá sa len do určitej miery ovplyvniť) a je to dlhodobá záležitosť. A skutočne, zlepšenie nastalo až po pól roku.
Vypadávanie môže spôsobiť veľmi veľa okolností a nie vždy zaberie práve zinok. Aj živočíšne bielkoviny majú vplyv.
Asi najlepšie urobíte, ak pôjdete k lekárovi.

REBECA

pomáha zinok, selén, a hlavne treba odbúrať stresy. Vlasy padajú aj po operácii, nebola si náhodou v narkóze? Potom treba čakať aj 2 mesiace, kým začnú znova rásť