Neustály-ustavičný hlad

Príspevok v téme: Neustály-ustavičný hlad
kiri

...stále sa stretávam s ľuďmi (..sama medzi nich patrím...), ktorí majú hlad takmer stále...kľudne aj 10 minút po obede...
Musím sa strašne premáhať, aby som sa neustále "nedopĺňala" blbosťami, inak by som o chvíľu vážila tonu; snažím sa veľa piť a veriť tomu, že hlad je skrytý smäd, no moja chuť do jedla je taká veľká, že keby ju bolo vidieť, zbadali by ste je z okna z ktoréhokoľvek kúta krajiny.
Poznáte niečo, čo potláča chuť do jedla?

katka34

neda sa uplne povedať ,čo je výživne jedlo.mala by to byť zelenina a ovocie,ale ked pozrieš štatistiky ako išli v nich vitamíny dole,tak možeš jesť to isté čo pred 10 rokmi a aj tak to nie je to isté

maruska123

katka stravujem sa racionalne, ale to je jedno, ako sa stravujem teraz, ja som taka odjakziva, moja mama vari poctivo, klasicku kuchynu, nikdy sme nejedli fast foody ani vela smazeneho, jeme vela zeleniny, neprezierame sa sladkostami a tak, nepijem sladene napoje...normalne sa stravujem odmalicka, ako kazdy clovek,ktory je domacu stravu a nie somariny

a co je podla teba vyzivne jedlo?

katka34

maruska123,neviem čo podla teba je výživne jedlo,neviem ako sa stravuješ,ale keby sme začali podrobnejšie rozoberať stravu ,tak možnoo by to nebolo až také super

maruska123

no neviem ci je to len vyzivou..ja mam vyzivu dobru, aj som vzdy mala, ale ajtak sa citim stale hladna...skor si myslim, ze je to pazravosotu, ze clovek by stale nieco zobal a to nemusi ani mozno pocitovat hlad

neviem ako u druhych, ale u mna je to tak, ja proste namam dna a to uz od detstva

katka34

Ahoj ,ked máš stále takýto hlad,to ti chýbajú vitamíny a minerály a jej málo výživnu stravu.pokiaľ toto zmeníš,tak aj tvoj problém sa pominie.Mala som niečo podobné,ale nie v takom rozsahu a mne išli na chuť sladkosti.

gre_ta

smeja421991 najskôr si spomenula, že si stále hladná a o pár riadkov nižšie spomínaš, že si po všetkom ako balón, to nie sú trochu protiklady?

smeja421991

ahojte. taktiez mam takyto problem. stale citim hlad. najem sa som hladna. cely den myslim na jedlo. stale rozmyslam co zjem ked dojem to co prave jem. planujem si co si dam na veceru. na druhy den. stale myslim na stravu. a dalsi problem ked zjem hocico automaticky som nafucana ako balon. krv bola v poriadku . takze naozaj netusim co to je. ci to je nejaka choroba. alebo som ZAVISLA na jedle ? :D

Agnes Hladná

trochu som experimentovala a zatial pomohlo:

1. naraz sa najest len do sytosti, neprejest sa (cloveku sa zmensi zaludok)

2. pomaha surova zelenina, telo ma s nou viac prace

3. radsej menej, ale castejsie (ked pride hlad, snazim sa jest po troche: napr. ak som vonku, zjem co mam so sebou - keksik, ak nestaci, pridam nieco, ale nedam do seba viac, nez potrebujem)

4. na vecerny hlad mi pomaha aj dzus s duzinou.

Este stale ale skusam!

Cikuula

Ja som taka ista :D vždy jeem :D Meriam 161cm a vazim 50 kg :D no ale aj vela vody pijem _:D ale strasne vela jem nieco zjem a uzsse som hladna a zase.:d aj vnoci sa zobduim nato ze som hladna :P