Neustály-ustavičný hlad

Príspevok v téme: Neustály-ustavičný hlad
kiri

...stále sa stretávam s ľuďmi (..sama medzi nich patrím...), ktorí majú hlad takmer stále...kľudne aj 10 minút po obede...
Musím sa strašne premáhať, aby som sa neustále "nedopĺňala" blbosťami, inak by som o chvíľu vážila tonu; snažím sa veľa piť a veriť tomu, že hlad je skrytý smäd, no moja chuť do jedla je taká veľká, že keby ju bolo vidieť, zbadali by ste je z okna z ktoréhokoľvek kúta krajiny.
Poznáte niečo, čo potláča chuť do jedla?

gima

lea-prave,tam je chyba,ze ked chodis po vybavovackach nejes,telo si berie z rezerv co potrebuje-tym sa zivi,ale casom dostanes taky hlad-vlci,ze potom mas chut na vsetko a preto jes a mas chut na vsetko naraz
najlepsie je jest pravidelne ranajky,desiata,obed,olovrant a vecera a dodrziavat pitny rezim
a aj ked chodis a behas=vybavujes,stale si najdi cas na jedlo/zober si do tasky banan,alebo nieco ine/
STALE HLAD clovek moze citi aj vtedy ked ma zle vstrebavanie zivin,lebo i ked sa naje vsetko z tela odchadza prec a telo nema ziaden osoh z jedla ktore jedol,ale tam su potom priznaky ako nafukovanie a ine priznaky

mata22

a nemyslite si že je to len roztiahnuty žaludok? Ja som tiež tak jedavala ale teraz sa snažim jest pravidelnejšie,zdravšie a v ovela menšich davkach a čo je velmi doležite male porsie napr.na miesto 3 rohlikov predtym zjem teraz jeden.Skuste pomaha aj na udržanie vahy.

zidulka

Ahoj. MMusíš telu dodať proteiny a dostatok vytaminov ktoré dodajú tvojmu telu aj dostatok energie aj vytamíny. Nemožeš do seba pchat hocičo. To nie je zdravé.www.ranjkujzdravo.sk

zuzic

to predstaovanie si jedla ako saldo atd..neni dobry napad. kedysi som to tak robila a znenavidelo sa mi jedlo. potom som bola chora a stiahol sa mi zaludok a teraz mam s jedenim dost velky problem

lea22b

ja mam v poslednej dobe taky problem, ze kym som v skole alebo mimo domu a nieco vybavujem, je to OK a nechuti mi jest.. ale pridem domov a neviem, co by som piatej cez deviate do mna natlacila!! ako sa mam tomu vyhnut?? co mam robit? resp. preco je to taK?

Agnes Hladná

Ahoj,

ja mam tiez stale hlad! A to som kedysi praveze nemavala hlad prakticky nikdy, bola som schopna od rana do poobedia nejest nic, len kavickovat a max ovocie (malo, nie kilo).
Od min roka ale mavam hlad, aj ked sa najem, aj ked sa snazim kombinovat bielkoviny a sacharidy, aj ked sa snazim jest vyvazene (ziadne hladovky ako predtym, ale odporucane pravidelne intervaly medzi jedlami). Zvyseny cukor nemam, stitnu zlazu som mavala v poriadku. No uz parkrat sa mi stalo, ze som sa zobudila na hlad v noci.

Hlad nepocitujem vyhradne vtedy, ak sa najem este kym ho necitim - co je ale uzasna cesta k nadvahe (zatial to tak presne k tomu smeruje).

PS: Aj teraz mam hlad: zjedla som tanier cestovin zmiesanych s vajickom. A hladna som, ze az!

PS2: Nemam nadmerny smad, ani nechudnem (naopak, preto ma to trapi), cukrovku nemam. Neviem, kde je problem, ale nedavno som bola na odbere krvi a nic mi nezistili.

Niekto nieco podobne pozna?

mellania

Ahoj!!!
Ja mam tiez stale hlad, aj hodinu po prejedani sa!!!V zaludku mam taky pocit, keby som nejedla cely den!!A ked niekedy jem, tak ani necitim,ci nieco aj do seba davam...Je to cudne... Daka rada by sa zisla :)

niekto (KE)

Dobrovolne tam ist nemusis moze ta tam aj niekto dokopat. Ved ty mas problem. Tak ho ries alebo skus teda tu morbidnu predstavu.