plasticka operacia

Príspevok v téme: plasticka operacia
evusa2001

ahojte.mam 5rocneho syna a myslim ze kazda matka vie ze po tehotenstve sa vsetko zmeni a tak to ja aj s mojimi prsiami.viem a mam predstavu o mojich buducich prsiach,viem co to obnasa a viem aj rizika.vie mi niekto poradit ne´jakeho plastickeho lekara ktory je naozaj dobry.doteraz som nemala k ziadnemu doveru.ak ma niekto s tym skusenost a ma to uz za sebou tak mi poradte co a ako.dakujem

angi

neviem,ci ju teraz najdes,lebo som doma s uplnym inym com.a v praci mam iny,manzel sa nato pozrie,tak zacni skusat az navecer.

evusa2001

ahoj angi pokusala som sa vyhladat stranku co si mi napisala ale nejako sa mi nedari pocitac mi stale vypisuje ze ta stranka nie je ja neviem co s tym je.

angi

evusa2001:myslim,ze mam nieco take na pokeci,dcera ma tam prihlasovala,pozriem sa,ale mam tu rozobrate nieco s jednou dievcinou a moc ma mrzi,ze vsima len zle stranky.Pa!ozvem,musim to najst.

angi

o cene nebudem hovorit,nie ze by mi to vadilo ale take podrobnosti sa do otvorenej diskusie moc nehodia. mozem ti povedat len od 60-tisic a vyssie,ale to ti doktor poradi ake sa ti hodia,ty si nemozes ukazat na tie alebo tie,ako ked si vyberas chleba.a ty sa rozhodnes sama ci ti vyhovuje!Ale jedno asi nevies,ze on ti ich vybera na gramy.Sranda,ze!jak v mliecnom bare,pri salatoch.....

angi

ano mam.4.11 budu 2roky!Tiez ma mohlo nieco ine postretnut na co by som sa vtedy namotala.nie som spokojna najradsej by som ich zahodila.ked zisti ozaj nieco,len na spevnenie urcite vyskusamto.Potom ak by si mala zaujem ti tieto poslem postou:-))))))))))))))

iv

angi: ty mas fakt silikony? aaa? kolko ta to stalo? nevies nahodou skor o nejakych pripravkoch na zvacsenie prs. nejake co podporuju novu cinnost zliaz. aj ked ja ich nemam male, nezaskodili by vacsie.