plasticka operacia

Príspevok v téme: plasticka operacia
evusa2001

ahojte.mam 5rocneho syna a myslim ze kazda matka vie ze po tehotenstve sa vsetko zmeni a tak to ja aj s mojimi prsiami.viem a mam predstavu o mojich buducich prsiach,viem co to obnasa a viem aj rizika.vie mi niekto poradit ne´jakeho plastickeho lekara ktory je naozaj dobry.doteraz som nemala k ziadnemu doveru.ak ma niekto s tym skusenost a ma to uz za sebou tak mi poradte co a ako.dakujem

angi

ja som snazila minule prihlasit do www centrum.sk,a nejak sa mi to nepodarilo.aspon,ze sem som sa dokazala prihlasit.mam aj vlastny e-mail.Jezis a ten je co zas.mam co dohanat,ved zijem vo vyspelej krajine.Hanba mi!

angi

ahoj evusa 20011.Ja ti mozem poradit ak mas zaujem.Po dvoch detoch moje prsia nevypadali naj...ale neboli ani najhorsie.Zacalo to takto:Bola som na navsteve u mojej byv.spoluziacky s tym,ze som vedela,ze si dala spravit silikony.tak som chcela vediet aky je to pocit s novymi prsiami a vsetko co sa toho tyka!Ked som je ich uvidela,v tom momente bolo ROZHODNUTE!!!nic ine som v hlave nemala.Tak mi dala adresu,vybavila som si termin a huraa ideme nato.4.11.2004 sa konala vytuzena operacia.Vsetko dobre dopadlo,dokonca lepsie ako som si myslela,lebo ta kamoska,ktora mi dala TU adresu mala nejake komplikacie.Mne to prebehlo lahko.Cela natesena,ze mam nove prsia!Postupom casu,ked som si chcela kupit novu BH alebo nejke obtiahnutejsie tricko to zacalo.Nemohla som som zohnat na seba to prave.Vies si predstavit tie nervy a vycitky!BOLO MI TO TREBA?Kolkokrat si nemozem na ne lahnut,lebo moja najoblubenejsia poloha je na bruchu.To samozrejme nestaci aste mi aj trochu ovisli lebo su zrejme tazke.PARADA!A ked ti poviem,ze mnohokrat uvazujem o tom,ze si to dam vybrat(to je zadarmo)neviem ci budes mat este chut si to dat spravit.Nechcem ta odradit no uvidis sama.Mozno u teba to bube ine.Ak chces adresu nie je problem.PA!